Piotr Adamczyk pokazał, jak groźny będzie w "Kobietach mafii 2". Teraz chwali się kolejną metamorfozą. Fani: "Jak wiking"

Piotr Adamczyk udostępnił zdjęcie z planu "Kobiet mafii 2". Zdaniem internautów Adamczyk w filmowej charakteryzacji przypomina... wikinga. Coś w tym jest.

Piotr Adamczyk  już jakiś czas temu pokazał zdjęcia zza kulis najnowszego filmu Patryka Vegi "Kobiety mafii 2". Teraz aktor chwali się kolejną mroczną metamorfozą. 

Groźny Piotr Adamczyk 

Piotr Adamczyk przyzwyczaił widzów do ról, w których wciela się w amantów. Wielu Polakom nadal kojarzy się też z postacią papieża. Tymczasem Adamczyk to genialny aktor, który potrafi zagrać każdą rolę - również antybohatera. 

I tak w "Kobietach mafii 2" Adamczyk będzie jednym z antagonistów i obok Angie Cepedy (znanej w Polsce z serialu "Luz Maria") odegra rolę gangstera, przemytnika narkotyków. Z rolą wiązała się oczywiście metamorfoza, którą artysta pochwalił się na Instagramie. 

Przy okazji Adamczyk zdradził, że zdjęcia w Kolumbii do "Kobiet mafii 2" dobiegają końca. 

Żeglujże żeglarzu. Wkrótce dopłyniemy do końca zdjęć - czytamy pod fotografią Adamczyka.
 

Fani komentują metamorfozę Piotra Adamczyka 

Charakteryzacja Adamczyka przypadła internautom do gustu. Nie obyło się bez komplementów. 

Papież pirat! I to kocham w aktorstwie - metamorfozy. 
Fajna ta broda. 
Jak wiking!
Jaki gangster! Wygląda pan super - pisali fani aktora. 

I my się z tym zgadzamy. Piotr Adamczyk wygląda fantastycznie i cieszymy się, że może się realizować w kolejnych, innych niż dotąd, rolach. 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.