"Rolnik szuka żony": Krzysztof Gojdź komentuje urodę Jessiki. W punkt!

Krzysztof Gojdź otwarcie mówi o tym, co myśli. Ostatnio w rozmowie z portalem Party.pl skomentował urodę Jessiki z programu "Rolnik szuka żony".

Jessica Miemiec jest bez wątpienia ulubienicą piątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Kobieta była jedną z kandydatek, które walczyły o serce Krzysztofa. W minionym odcinku pożegnała się z programem.

Krzysztof Gojdź o Jessice z programu "Rolnik szuka żony"

Obok tej 24-latki nie da się przejść obojętnie. Obcisłe ubrania i mocny makijaż to jej znaki rozpoznawcze. Krzysztof Gojdź, lekarz medycyny estetycznej i bywalec warszawskich salonów, w rozmowie z portalem Party.pl skomentował jej urodę. 

Ja kocham ludzi ze wsi. Kocham rolników. No i tutaj zgodzę się również z tym rolnikiem, że im bardziej kobieta jest naturalna, tym piękniejsza - mówił Krzysztof Gojdź w rozmowie z Party.pl. 

Nawiązał w ten sposób do wypowiedzi Krzysztofa, który zaproponował kandydatce, by ta mniej się malowała. 

Nie mówię oczywiście o tym, by na wsi dziewczyny zapuszczały włosy na nogach czy też kędziory pod pachami, bo jednak chyba ten kanon urody mamy już za sobą, ale jednak ta natura i naturalne rysy twarzy są najważniejsze - dodał.

Spodziewalibyście się takich słów bo lekarzu medycyny estetycznej? Naszym zdaniem komentarz w punkt!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.