La Toya Jackson już tak nie wygląda! Gwiazda zrobiła sobie kolejną operację plastyczną. Coraz bardziej przypomina Michaela

Każde dziecko z rodzeństwa Jacksonów marzyło o karierze na miarę Michaela. Najbliżej sukcesu brata była Janet. 62-letnia La Toya wciąż walczy o upragnioną sławę.

La Toya - siostra Michaela Jacksona - przez wiele lat próbowała osiągnąć karierę na miarę swojego brata. Gwiazda nagrała kilka płyt, próbowała swoich sił jako aktorka, pozowała też w "Playboyu". To nie przyniosło jej jednak upragnionej sławy.

La Toya wygląda jak Michael Jackson

Obecnie o celebrytce mówi się głównie w kontekście zamiłowania do operacji plastycznych. Chyba zgodzicie się, że z jej twarzą dzieje się coś niedobrego. Na najnowszych zdjęciach wykonanych przez paparazzi wyraźnie widać, że La Toya po raz kolejny postanowiła odwiedzić chirurga plastycznego.

La Toya wygląda jak Michael Jackson - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

62-latka coraz bardziej zaczyna przypominać karykaturę swojego zmarłego brata, który również nie stronił od zabiegów. Czyżby w ten sposób chciała zwrócić uwagę mediów. Jeśli tak, to cel został osiągnięty, ale przecież nie tędy droga...

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: