Księżna Kate i książę William nie zostaną chrzestnymi dziecka Meghan i Harry'ego. Powodem jest tradycja

Księżna Kate i książę William prawdopodobnie nie zostaną rodzicami chrzestnymi dziecka Meghan i księcia Harry'ego, a powodem nie jest - jak mogłoby się wydawać - konflikt między księżną Kate a Meghan, o którym media piszą od  jakiegoś czasu. 

Księżna Kate i książę William wydają się idealnymi kandydatami do roli rodziców chrzestnych dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego, ale... No własnie, jest jedno "ale". Chodzi o tradycję rodziny królewskiej. 

Meghan Markle i książę Harry szukają rodziców chrzestnych dla swojego dziecka

Do tej pory w rodzinie królewskiej panował zwyczaj, że o pełnienie tej ważnej roli proszono przyjaciół i najbliższych współpracowników. Wszystko po to, by w ten sposób ich uhonorować. 

Tak właśnie zrobili m.in. księżna Kate i książę Harry wybierając rodziców chrzestnych dla trójki swoich dzieci. Wszak młodszy brat Williama nie jest ojcem chrzestnymi ani Charlotte i Georga, ani najmłodszego księcia Louisa.

Kogo w tej roli widzą więc Meghna i Harry? Jeszce nie wiadomo. Przyszli rodzice mają  czas, by podjąć tę ważną decyzję. Z pewnością jednak, nim to nastąpi, bukmacherzy obstawią, kto ma największe szanse, tak jak miało to miejsce przed chrztem księcia Louisa

AG

Więcej o:
Komentarze (15)
Księżna Kate i książę William nie zostaną chrzestnymi dziecka Meghan i Harry'ego
Zaloguj się
 • Sara Konecka

  Oceniono 18 razy 14

  Nie wiedziałam, że księżna Kate i książę Harry są rodzicami trójki dzieci 🤪

 • kzlis

  Oceniono 7 razy 7

  księżna Kate i książę Harry wybierając rodziców chrzestnych dla trójki swoich dzieci - naprawdę...
  to się Wiliam zdziwi że to nie jego dzieci, ale zawsze lepiej wiedzieć

 • Gość: Angie

  Oceniono 4 razy 4

  Błędy w pisowni jakby pisał to absolwent zerówki.

 • Gość: Koka

  Oceniono 2 razy 2

  Świetny news

 • Gość: Głupi ludzie

  Oceniono 1 raz 1

  Meghna? No chyba ten człowiek nie jest tak głupi jak mi się wydaje. Poza tym KATE I HARRY NIE MAJĄ ZE SOBĄ DZIECI. Ojcem dzieci są Kate i William. WILLIAM A NIE HARRY

 • Gość: Ewa

  Oceniono 1 raz 1

  Przeżywacie to za każdym razem, skoro jest taka tradycja, skoro przy każdym dziecku w tej rodzinie tak było, to napiszcie dopiero, gdy coś będzie inaczej

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  ale zmartwienie...

 • Gość: Lon

  0

  ".. Tak właśnie zrobili m.in. księżna Kate i książę Harry wybierając rodziców chrzestnych dla trójki swoich dzieci.. “ Serio? Kate i z Wiliamem i z Harrym po trójce maleńtasów ma? Razem szóste za. I wszystko zostaje w rodzinie. Toż to obywatelska, iście książęca postawa dbałości o przyrost naturalny. I to po jedynie właściwej linii ;)

 • Gość: Gość

  0

  Nie wiedziałam że Harry i Kate są mołżeństwem i wychowują 3 dzieci ha ha ha xddd

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX