Nikt nie zwrócił na to uwagi, ale u ciężarnej Sylwii Juszczak krągłości można było dopatrzeć się już kilka tygodni temu!

Baby boom w polskim show-biznesie trwa. Jeszcze w tym roku Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk doczekają się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Zobaczcie, jak ciężarna aktorka prezentowała się na ściance.

W piątek w "Super Expressie" pojawiła się informacja o tym, że Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak spodziewają się pierwszego dziecka. Przyjrzeliśmy się ostatnim zdjęciom aktorki ze ścianki i... brzuszek faktycznie był już widoczny!

Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek na ściance

Na początku października Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wybrali się na uroczystą premierę nowego serialu Canal + "Nielegalni". Na tę okazję aktorka wybrała długą czarną suknię z falbanami. Taki krój miał najprawdopodobniej ukryć ciążowy brzuszek.

Ciężarna Sylwia Juszczak - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Na pierwszy rzut oka ciążowe krągłości rzeczywiście nie są widoczne. Gdy się jednak przyjrzymy, możemy zauważyć, że brzuszek aktorki jest coraz większy. Według "Super Exprees" Juszczak urodzi jeszcze w tym roku. My wiemy jednak, że  termin porodu jest zaplanowany na luty.

Trzeba przyznać, że błogosławiony stan służy aktorce. Wygląda kwitnąco!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: