Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zostaną rodzicami! Znamy płeć dziecka

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak spodziewają się dziecka - donosi "Super Express". Za trzy miesiące na świecie pojawi się ponoć pierwsza córka gwiazdora.

Jak donosi "Super Express", Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak za trzy miesiące zostaną rodzicami. Aktorzy powitają na świecie córeczkę. 

A to niespodzianka! Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak już wkrótce znów zostaną rodzicami! Aktorska para długo ukrywała informację o powiększeniu rodziny. Termin porodu zbliża się jednak wielkimi krokami, a gwiazdom coraz trudniej jest ukryć radość - czytamy w tabloidzie.

Aktor musi być bardzo szczęśliwy, wszak media już od jakiegoś czasu donosiły, że Krawczyk namawiał Juszczak na dziecko, twierdząc, że jego narodziny scementują ich związek

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zostaną rodzicami 

Mikołaj Krawczyk ma dwóch synów - bliźniaków Roberta i Michała ze związku z Anetą Zając. Para rozstała się w 2012 roku. Od tej pory aktor spotykał się z Agnieszką Włodarczyk, z którą był zaręczony.

W 2016 roku Krawczyk związał się z Sylwią Juszczak, znanej szerszej publiczności z takich produkcji, jak "Pensjonat nad rozlewiskiem" czy "Barwy szczęścia". Aktorka obecnie gra w głośnym serialu Leszka Dawida "Nielegalni". To właśnie rola w tej produkcji może okazać się dla niej przełomowa. 

O cztery lata starsza od Krawczyka aktorka ma dwóch nastoletnich synów z architektem wnętrz Tomaszem Pągowskim.

AG 

Więcej o:
Copyright © Agora SA