Ich związek to fikcja, a dzieci urodziła surogatka? Enrique Iglesias odważnym wyznaniem w końcu zamknął usta plotkarzom

Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa - związkowi tych dwojga zawsze towarzyszyło dużo plotek. Wszystko przez to, że para rzadko mówi o swoim uczuciu. W ostatnim wywiadzie piosenkarz zdradził nawet więcej, niż chcielibyśmy wiedzieć.

Związek Enrique Iglesiasa i Anny Kurnikowej to prawdziwy fenomen. Para jest ze sobą od 17 lat, a taki staż to jednak rzadkość w show-biznesie. Ponadto, zakochani bardzo rzadko opowiadają o swoim życiu prywatnym w mediach, sporadycznie pojawiają się też razem na wydarzeniach publicznych.

Nieobnoszenie się z miłością do Kurnikowej przez wiele lat podsycało plotki o rzekomym homoseksualizmie wokalisty. Twierdzono też, że dzieci pary zostały urodzone przez surogatkę. W najnowszym wywiadzie dla brytyjskiej telewizji Iglesias zdobył się na wyznania, które powinny zamknąć usta wszystkim plotkującym.

Enrique Iglesias o seksie z Anną Kurnikową

W rozmowie z Lorraine Kelly 43-latek zdradził nawet więcej, niż byśmy oczekiwali. Opowiedział m.in. o tym, jak wygląda jego życie intymne z wieloletnią partnerką.

Seks jest lepszy, niż kiedykolwiek wcześniej. Robimy to na śniadanie - przyznał z rozbrajającą szczerością.

W zeszłym roku Enrique Iglesias i Anna Kurnikowa doczekali się bliźniąt: Nicolasa i Lucy. Gwiazdor zapewnia, że pojawienie się dzieci nie ugasiło żaru w sypialni.

Uprawiamy seks zdecydowanie częściej niż wcześniej. 

W tym samym wywiadzie Enrique odniósł się do plotek, jakoby poślubił Kurnikową.

Kiedy jesteś z kimś tak długo, to zupełnie jakbyście byli małżeństwem. Może kiedyś jeszcze się pobierzemy.

Mamy nadzieję, że wokalista nie zacznie teraz regularnie opowiadać o swoim życiu prywatnym w mediach. Być może to właśnie dbanie o prywatność jest jednym z sekretów jego udanego związku?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.