Boczarska rzadko mówi o synu. Teraz zrobiła wyjątek. Pokazała nawet ulubione miejsce, które odwiedzają z Banasiukiem

Magdalena Boczarska była bohaterką programu "Kulisy sławy". Aktorka opowiedziała m.in. o swoim życiu prywatnym.

W grudniu 2017 r. Magdalena Boczarska urodziła swoje pierwsze dziecko. Ojcem Henia jest Mateusz Banasiuk, z którym aktorka związana jest od kilku lat. Partnerzy czasem dodają wspólne zdjęcia na Instagram, ale raczej unikają mówienia o swojej prywatności. W mediach społecznościowych skupiają się bardziej na osiągnięciach zawodowych.

Magdalena Boczarska o życiu prywatnym

Boczarska ostatnio była bohaterką programu "Kulisy sławy" w TVN. Mimo że nie zdradziła w nim zbyt wiele z życia osobistego, to i tak zrobiła wyjątek, bo w wywiadach praktycznie w ogóle o nim nie mówi. Aktorka pokazała nawet ulubione miejsce, które odwiedza z Mateuszem Banasiukiem i ich synem.

Jak mawia Magdalena Boczarska, to miejsce to "wieś w centrum miasta", czyli urokliwe osiedle Jazdów w Warszawie. 

To jest jedno z moich najbardziej osobistych, ukochanych miejsc, gdzie uwielbiam spędzać czas ze swoją rodziną - powiedziała.
 
To najcenniejsze, co mam - kontynuowała rozmowę o jej rodzinie. - Dlatego mam świadomość, że muszę o nią dbać. (...) To też daje mi duży power do wykonywania mojego zawodu. Przyjemnie jest pracować, oddawać się pracy, wiedząc, że mam do kogo i do czego wracać - dodała.

Całość zobaczycie w wideo, które dołączyliśmy do artykułu. 

JT

Więcej o: