Trzaskowski największym wygranym tych wyborów. A jaki jest prywatnie? Sprawdziliśmy. To kochający mąż i ojciec

Wszystko wskazuje na to, że Rafał Trzaskowski zwyciężył w wyborach na prezydenta Warszawy. Prywatnie jest mężem i ojcem dwójki dzieci.

Pierwsza tura wyborów samorządowych 2018 za nami. Według sondaży nowym prezydentem stolicy został Rafał Trzaskowski, kandydat Koalicji Obywatelskiej. Rafał Trzaskowski zdobył aż 54,1 procent głosów! Patryk Jaki uzyskał 30,9 procent. 

Jak się ostatnio okazało, polityk zaliczył swój debiut telewizyjny prawie 40 lat temu. Ośmioletni wówczas Trzaskowski występował w serialu TVP "Nasze podwórko", gdzie wcielał się w rolę niesfornego Tomka.

Rafał Trzaskowski - żona i dzieci

Dziś Rafał Trzaskowski ma 46 lat i jest doktorem nauk humanistycznych. Prezydent Warszawy niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, jednak ostatnio zrobił kilka wyjątków. Przed wyborami opublikował na Twitterze nagranie, w którym pokazał swoją rodzinę.

Urocza blondynka z wideo to jego żona Małgorzata, którą poślubił w 2002 roku. Na nagraniu towarzyszy mu także dwójka dzieci, córka Aleksandra i syn Stanisław.

Zastanawialiście się, gdzie jest ławeczka? U nas na podwórku - napisał w poście.

Syn asystował politykowi podczas niedzielnych wyborów.

Rafał Trzaskowski już zagłosowałRafał Trzaskowski już zagłosował Fot. Rafał Trzaskowski/ Twitter

Trzaskowski mógł liczyć także na spore wsparcie żony w trakcie kampanii.

Dziękuję za wsparcie w kampanii wszystkim, którzy byli ze mną przez te ostatnie miesiące. Szczególnie – mojej żonie, Gosi - pisał wówczas.

Rafał Trzaskowski i Michał Żebrowski

Co ciekawe, Rafał Trzaskowski przyjaźni się ze znanym aktorem, Michałem Żebrowskim. Polityk był nawet świadkiem na jego ślubie! Poznali się już w szkolnej ławie i od tej pory ponoć towarzyszą sobie we wszystkich najważniejszych momentach w życiu.

Rafał Trzaskowski na ślubie Michała i Oli ŻebrowskichRafał Trzaskowski na ślubie Michała i Oli Żebrowskich Gladecki/REPORTER / ADRIAN GLADECKI/REPORTER


MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Agora SA