Występ Fit Lovers w "DD TVN" wywołał dużo emocji. Widzowie dopatrują się manipulacji. "Zaczęło się ocieplanie wizerunku"

Fit Lovers gościli w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN". Ich wywiad jest burzliwie komentowany na fanpage'u śniadaniówki.

Fit Lovers byli uważani za niezwykle pozytywny duet do czasu nieprzyjemnej sytuacji w "Ameryce Express". Mateusz w bardzo agresywny sposób zwrócił Pameli uwagę, że - jego zdaniem - jest zbyt odważnie ubrana.

Nie świeć dupą - powiedział zdenerowowany, szarpiąc swoją narzeczoną.

Widzom trudno jest to zapomnieć, zwłaszcza, że program wciąż trwa. Nic więc dziwnego, że gdy Fit Lovers pojawili się w niedzielę na kanapie "Dzień Dobry TVN" i jak zwykle próbowali zarażać pozytywną energią, ludzie wyczuli w tym fałsz. Nie podobało im się zwłaszcza, że prowadzący pominęli drażliwy temat agresywnego zachowania Mateusza.

Fit Lovers komentują awanturę w 'Ameryka Express'Fit Lovers komentują awanturę w 'Ameryka Express' fot.Instagram/fit.lovers

Fit Lovers w "Dzień Dobry TVN"

Magda Mołek i Marcin Meller pytali o związek youtuberów i ich zaręczyny. Chwalili też ich oddanie pasji i to, że potrafili rzucić swoje dawne prace dla realizacji marzeń. Zdaniem widzów TVN wyemitował taki materiał, by ocieplić wizerunek Fit Loversów, którzy nadal są uczestnikami największego show stacji.

Pan pokazał prawdziwą twarz w "Ameryka Express", więc teraz rozpoczęło się ocieplanie wizerunku. Okropni sztuczni oboje, on i ona.
Jest w nich coś takiego, co sprawia, że im nie wierzę.
Będą teraz latać po śniadaniówkach i ocieplać wizerunek.
Nie wiedziałam, kim są dopóki nie obejrzałam odcinka "Ameryka Express". I - jak mówią - pierwsze wrażenie najważniejsze. U mnie to wrażenie nie jest najlepsze.
Oglądam "Ameryka Express", oglądam wywiady z nimi i jedno stwierdzam:  on bardzo podporządkował sobie Pamelę. A ona zaopatrzona okropnie w niego. Nie podoba mi się ta para. Jedyne, co mają fajnego to lajtowe podejście do życia.

Sporo osób stanęło też w obronie duetu, twierdząc, że nie można oceniać Mateusza przez pryzmat jednej sceny z programu telewizyjnego.

A ja uwielbiam ich oglądać, jak spełniają swoje marzenia, nakręcają innych swoim optymizmem. Szkoda, że TVN dla wyświetleń tak krzywdząco zmontował scenę w autobusie. Fit Lovers, nie zmieniajcie się, dalej idźcie w dobrym kierunku.
Oni mają tyle pozytywnej energii, a wszyscy źle ich oceniają, bo robią to, co kochają.
Ja im gratuluję i podziwiam za ciężką pracę, zdobywanie uznania przez lata, wniesienie do mediów czegoś odmiennego, wreszcie pozytywnego spojrzenia na świat! Chciałabym mieć takie podejście.

A Was przekonują?

WJ

Więcej o:
Komentarze (25)
Występ Fit Lovers w "DD TVN" wywołał dużo emocji. Widzowie dopatrują się manipulacji
Zaloguj się
 • Gość: Gienio

  Oceniono 20 razy 20

  Ja nawet nie wiem kto to jest

 • Gość: ja gość tu jestem

  Oceniono 20 razy 18

  Kurcze jaka popularność, chyba u wąskiego grona małolatów bo gdyby nie program to rzadko kto ich by kojarzył a zreszta co oni wielkiego robią? big brother i fikołki. A robią z siebie wielkie gwiazdy, jacyś antypatyczni są jak dla mnie.

 • Gość: zgrywusek

  Oceniono 16 razy 14

  Fit Lovers to ludzie nieznani, poznani dzięki programowi TVN !!!! Para lansujaca się na wspaniałych, luzackich, beztroskich ludzi ! Nie podoba mi się ich zachowanie - on rozpuszczony lekko głupawy młodzieniec, ona zapatrzona w niego dzierlatka - wszystko to takie sztuczne, udawane, pod publikę!!!! Myślę, że źle traktuje dziewczynę w normalnych relacjacjach. To tyle na temat tej pary???????!!!!!!!!!

 • strzykwa5

  Oceniono 8 razy 6

  Facet tak powiedział ponieważ czuł zagrożenie związane ze świeceniem tyłkiem na prowincji kraju południowej Ameryki. Tutaj go rozumiem. Jak chodzi natomiast o karierę tej pary w internecie to jej nie rozumiem.

 • stardust.2000

  Oceniono 7 razy 5

  Czyżby czekała nas nowa fala codziennych "rewelacji" na temat życia tej pary? Starych pustaków Rozenek & Majdan TVN misi zastąpić nowymi.

 • Gość: Olo

  Oceniono 6 razy 4

  Pierwszy raz zobaczyłam itp.w Ameryka expres, małe, głulawe , dzieciaki. Nie pokazujące dna

 • Gość: bb

  Oceniono 5 razy 1

  łysiejący koleś w dredach... niedługo czoło większe niż cały łeb

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Jak dla mnie wszystko na pokaz!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX