Beckhamowie jednak mają kryzys? Victoria dementowała plotki, ale David mówi co innego. "Jest coraz bardziej skomplikowanie"

David i Victoria Beckhamowie są małżeństwem od blisko 20 lat. W ostatnim czasie coraz częściej mówi się o kryzysie w ich związku.

Plotki o kryzysie w małżeństwie Beckhamów pojawiły się już jakiś czas temu. W październikowym wydaniu brytyjskiego "Vogue'a" Victoria zdementowała je. Była Spicetka powiedziała w wywiadzie, że ona i David nie zwracają uwagi na plotki i zachowują się tak jak zwykle.

David Beckham o kryzysie w małżeństwie

Najnowsze wypowiedzi Davida Beckhama mogą nie spodobać się jego żonie. Już za kilka dni australijska telewizja wyemituje wywiad ze sportowcem. Po zapowiedziach widać, że podczas rozmowy był bardzo szczery i zdobył się na odważne wyznania.

Bycie w małżeństwie tak długo to ciężka praca. Jest coraz bardziej skomplikowanie - powiedział w wywiadzie dla "Sunday Project".

David i Victoria pobrali się 19 lat temu. Para doczekała się czwórki dzieci: trzech synów i córki. W rozmowie z dziennikarką Beckham podkreślił, że dobro dzieci jest dla niego najważniejsze.

Czasami to małe rzeczy robią wielką różnicę i zauważyłem to z moimi dziećmi. To, co musimy zrobić, to chronić nasze dzieci.

Plotki o rozstaniu Beckhamów towarzyszą im odkąd wzięli ślub. Myślicie, że tym razem faktycznie coś jest na rzeczy?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>