Charlize Theron zachwyciła na czerwonym dywanie. Aktorka bardzo schudła i wygląda obłędnie!

Charlize Theron pojawiła się na evencie hollywoodzkiej edycji magazynu "Elle". Aktorka brylowała na czerwonym dywanie. Na zdjęciach z imprezy widać, jak bardzo schudła.

Charlize Theron jest mistrzynią metamorfoz. Aktorka jest niezwykle piękna, ale dla ról w takich filmach, jak kultowy "Monster" czy "Tully" pozwoliła się oszpecić. To właśnie, by zagrać w tym ostatnim filmie przytyła aż 18 kilogramów!

Teraz aktorka jednak schudła i wróciła do formy. Na hollywoodzkiej imprezie magazynu "ELLE" Charlize Theron skradła całe show.

CHARLIZE THERON NA CZERWONYM DYWANIE. ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA>>>

Charlize Theron na gali "Elle" pojawiła się w bardzo wyrazistym makijażu. Aktorka podkreśliła usta ciemną szminką, która idealnie korespondowała z kraciastą marynarką. 

Artystka w przeciwieństwie do wielu koleżanek po fachu, tego dnia nie zdecydowała się na sukienkę. Wybrała natomiast spodnie i odsłaniającą wiele, tiulową koszulę. Prześwitująca kreacja nie wyglądała jednak wulgarnie, ale niezwykle elegancko. 

Uwagę zwróciła również fryzura Charlize Theron. Zaczesane do tyłu włosy prezentowały się stylowo i dodatkowo wyszczupliły twarz 43-latki.  

AG 

Więcej o: