Internauci zarzucili Oldze Frycz, że jej Instagram to jedna wielka reklama. Odpowiedziała

Internauci zarzucili Oldze Frycz, że na jej Instagramie dotyczącym macierzyństwa pojawia się zbyt dużo reklam. Aktorka szybko zareagowała na te zarzuty i nie ukrywała, że dla pieniędzy promuje wiele marek.

Olga Frycz jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Aktorka aktualnie prowadzi dwa konta na Instagramie. Na jednym z nich Frycz publikuje prywatne zdjęcia, drugie ma charakter parentingowy.

Jak można się domyślać, na tym drugim konie pojawią się również zdjęcia i opisy, w których Frycz reklamuje wybrane produkty firm, z którymi współpracuje. Nie spodobało się to fanom aktorki, którzy zarzucili jej, że reklam jest za dużo. Frycz długo nie czekała i odpowiedziała na ich zarzuty. 

Olga Frycz: Co was tak dziwi?

Olga Frycz postanowiła uciąć wszystkie komentarze dotyczące jej postów sponsorowanych. Słusznie zauważyła, że internet to najlepsze miejsce dla reklam. Nic więc dziwnego, że reklamodawcy zgłaszają się również do niej.

Nie rozumiem tego oburzenia, które za każdym razem pojawia się pod zdjęciem, na którym chwalony jest jakiś produkt. I te komentarze "O jaaaa, ale chamska reklama", "Kolejna celebrytka używa ten krem hmmm dziwne". Drogie dziewczyny co Was tak dziwi? - czytamy na instagramowym koncie Frycz. 

Aktorka nie ukrywała, że takie posty są dla niej jednym ze źródeł dochodu.

Nie ma nic dziwnego również w tym, że osoby powszechnie znane na współprace reklamowe się godzą i to bardzo chętnie, bo firmy za reklamy najzwyczajniej w świecie płacą.

Olga Frycz o zarobkach na Instagramie 

Frycz bez skrupułów przyznała też, że właśnie po to, by reklamować niektóre produkty, powstało jej konto toja_mama. 

Nie widzę w tym nic złego, jeśli czasami wrzucę na mój profil ładne zdjęcie z produktem, który jest użyteczny, przyjemny, smaczny, albo po prostu cieszy oko. Po to też założyłam ten profil instagramowy, żebym mogła. Firmy dają mi możliwość testować przeróżne produktu, a później dzielić się z Wami moją opinią. Możecie mi wierzyć lub nie, ale nie zgadzam się na reklamowanie wszystkiego.

Olga Frycz dodała również, że wszystkie reklamowane przez nią produkty są przez nią testowane, zawsze poleca je więc z czystym sumieniem. Dodała również, że nikogo nie zmusza do ich kupowania.

AG

Więcej o:
Komentarze (10)
Internauci zarzucili Oldze Frycz, że jej Instagram to jedna wielka reklama. Odpowiedziała
Zaloguj się
 • Gość: ola

  Oceniono 19 razy 11

  Wszystko zrobi dla reklamy jak Kozuchowska

 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 7

  Ona jest osobą powszechnie znaną? Marzycielka:D:D

 • Gość: gosc

  Oceniono 7 razy 7

  Tez bym reklamowal gdyby mi placili i moglbym wszystkim mowic jak ciezko pracuje albo jak zajety mam terminarz

 • Gość: Tortura

  Oceniono 9 razy 3

  Nie ma co się o to czepiać. Nie sadzę by chwalia coś, co się nie sprawdza lub jest słabe. A jeśli ktoś jej zapłaci to dla niej, aktorki z przerwą w pracy, to zarobek... potrzebne w życiu.

 • Jelitu Omagoga

  Oceniono 2 razy 2

  Najgorszy typ dziennikarzyny. Wymyślić temat, napisać o tym, że o tym się pisze, wymyślić plotki o temacie, o którym się pisze, potem napisać o plotkach. 'I czy tak samo myślicie, że to dobrze że ona pokazała brzuch? '

 • Gość: Roksa

  0

  Ma możliwość to niech sobie zarabia. Każdy z nas chce mieć pieniądze i to nic dziwnego. Chociaż fajnie jest mieć też jakieś zwykłe fotki na insta. Tak czy siak takie młode osoby jak Olga czy Kinga Strzelczak powinny korzystać z nadarzających się okazji na spełnianie marzeń zawodowych i prywatnych.

 • Art Matysik

  Oceniono 2 razy 0

  A jakby niby miala zmuszac do kupowania? Na instagramie? Wtf?

 • Gość: Mordechaj

  Oceniono 9 razy -1

  Niech jedzie do arabskich koprofilów na saksy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX