Kolejne "agresywne" zachowanie Mateusza z Fit Lovers w "AE" oburzyło widzów. "Mega toksyczny". Chyba nie wzięli pod uwagę wszystkiego

"Agresywne" zachowanie Mateusza w programie "Ameryka Express" porusza coraz większą część widzów. Pytanie, czy na pewno słusznie? Sami zainteresowani nie widzą problemu.

Pamela i Mateusz z kanału Fit Lovers to jedna z najbardziej kontrowersyjnych par programu "Ameryka Express". Mają sporą rzeszę fanów, jednak nie brakuje im też zdecydowanych przeciwników. 

"Ameryka Express". Fit Lovers w ogniu krytyki

Krytyka pary wzrosła przede wszystkim za sprawą agresywnego zachowania Mateusza w jednym z ostatnich odcinków show. 

Przypomnijmy, że uczestnik zdenerwował się tym, że jego partnerka przyciąga uwagę mężczyzn. Sytuację pogorszył fakt, że Pamela miała na sobie krótką spódniczkę. W pewnym momencie Mateusz się wściekł, rzucił się na dziewczynę i zaczął nią szarpać.

Pamela, nie świeć d*pą! - krzyczał.

W sieci od razu pojawiły się komentarze oburzonych widzów. Nie inaczej jest i tym razem. W ostatnim odcinku uczestnicy zabawili się w archeologów. Pamela była nawigatorem, a zadaniem Mateusza było wykopanie części totemu w stosach piasku. Kobieta niekoniecznie radziła sobie ze swoją działką, co bardzo go zdenerwowało.

To jest kolejna bezsensowna informacja, Pamela - mówił poirytowany Mateusz.

Pamela z Fit Lovers w 'Ameryka Express'Pamela z Fit Lovers w 'Ameryka Express' Screen / player.pl

Reakcja widzów nie jest dla pary zbyt pochlebna.

On jest mega toksyczny. Rozumiem, że dziewczyna jest zakochana, ale on traktuje ją fatalnie. Stres nie jest wyjaśnieniem, bo wtedy właśnie widać, jaki ktoś jest - czytamy w komentarzach na Facebooku programu.
Dokładnie. Mam to samo zdanie... Między nimi jest coś niezdrowego i to widać szczególnie u niego. Też mi się nie podoba, jak on ją traktuje.
Oglądałam filmy na ich kanale na YT i, niestety, widać to, o czym piszecie.
A jaki był zbulwersowany, że to on ma kopać, a nie Pamela. Pamela będzie kopać, zje jaszczurkę, bo on nie da rady. Ogólnie zwala (lub próbuje) na nią wszystko, co mu się nie podoba. Odzywki też ma straszne, bez szacunku.
Albo "wiedziałem, że Pamela na nawigatora to zły pomysł”. Cały czas zaniża jej wartość.

Mateusz z Fit Lovers w programie 'Ameryka Express'Mateusz z Fit Lovers w programie 'Ameryka Express' Screen / player.pl

Albo jak przez nawigator powiedziała "kocham", to odburknął, że nie czas na to.
Dokładnie, zaniża wartość, odburkuje, strofuje.

Nie brakowało jednak także obrońców.

Jeżeli podawała bezsensowne informacje, to co miał powiedzieć?
To było takie słodkie, jak ona stała tak bezmyślnie, a on tam kipiał ze złości.

My stoimy raczej po tej właśnie stronie. W końcu sami zainteresowani nie raz komentowali już tę całą "aferę". Na swoich Instagramach odnieśli się do niej publikując wideo, na którym tańczą do piosenki o wymownym tytule, "Fantazja". A co do ostatniego zachowania trenera fitness... któż z nas nigdy nie wkurzył się na drugą osobę w "kryzysowej" sytuacji? Hm?

MM