Rozenek i Majdan na okładce "Vivy!". "Grafik ostro poleciał po bandzie"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pojawili się na okładce magazynu "Viva!". Celebrytka pochwaliła się zdjęciem na Instagramie, a fani zauważyli, że Małgosia wygląda na nim nieco inaczej.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan to jedna z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, że po raz kolejny pojawili się na okładce magazynu "Viva!". 

Małgorzata Rozenek na okładce "Vivy!"

Okładkowe zdjęcie zrobiono podczas podróży Majdanów do Izraela. Małgosia Rozenek zapozowała obok męża, w zwiewnej granatowej sukni z koronkowymi rękawami oraz rozpuszczonych, lekko rozwianych włosach

Małgosia Rozenek i Photoshop 

Fani szybko zauważyli jednak, że twarz Małgosi na okładce magazynu wygląda zupełnie inaczej niż na innych zdjęciach. Pojawiły się takie komentarze:

Coś niepodobna jesteś do siebie... chodzi o twarz.
Grafik ostro poleciał po bandzie.
Obie twarze nienaturalne i niepodobne do siebie, czyli do Was. Kiepska ta okładka, a szkoda.
Pani Małgosiu, niech pani ubije tego grafika, co majstrował w tym zdjęciu przy pani twarzy. Piękna kobieta w naturze, a zdjęcie sztucznie obrobione...

Małgosia Rozenek retuszuje zdjęcia?

To jednak nie pierwszy raz, kiedy gwiazda publikuje na Instagramie zdjęcia po retuszu. Małgosi Rozenek zdarzało się wrzucać zdjęcia z zakrzywioną podłogą lub falującym lustrem.

A co Wy uważacie o najnowszej okładce Majdanów?

KJ