Sporo mówiło się o konflikcie między księżnymi, ale reakcja Kate na ciążę Meghan mówi wszystko. Urocze!

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Nowinę przekazali najpierw królowej, a następnie poszli do księżnej Kate i księcia Williama. Reakcja Kate jest urocza!

Meghan Markle i książę Harry poinformowali rodzinę królewską o ciąży w piątek - w czasie ślubu księżniczki Eugenii. Zepsuli jej tym dzień, bo informacja ta wzbudziła ogromny entuzjazm u wszystkich, odciągając uwagę od samej panny młodej. Najpierw, zgodnie z protokołem, o wszystkim dowiedziała się królowa Elżbieta. Następnie Meghan Markle przyszła z wieścią do księżnej Kate i księcia Williama.

Jak na informację o ciąży zareagowali księżna Kate i książę William?

Zgodnie z oficjalnym komunikatem, wydanym przez Pałac Kensington, księżna Kate i książę William są "zachwyceni" wieściami o ciąży Meghan Markle.

Jeśli zaś wierzyć tygodnikowi "OK!", księżna Kate nie ograniczyła się do osobistych gratulacji Meghan Markle. Pogładziła księżną z czułością po brzuchu, panie zamieniły również kilka słów na osobności.

Meghan Markle w ciąży

Meghan Markle i książę Harry swojego pierwszego dziecka spodziewają się na wiosnę 2019 roku. Ruszyły już zakłady bukmacherskie, w których można obstawić, czy książę Harry będzie chciał upamiętnić imieniem dziecka pamięć o swojej matce.