Naga Melania Trump tańczy na stole w Gabinecie Owalnym. Raper zatrudnił sobowtóra do nagrania. Jest reakcja pierwszej damy

Naga Melania Trump wije się w tańcu na stole w Gabinecie Owalnym. Takie nagranie od kilku godzin krąży po internecie. Jest częścią promocji rapera T.I., który w ten sposób promuje swój nowy utwór.

Nagranie z nagą "Melanią Trump", która zrzuca charakterystyczny płaszcz z napisem "I really don't care, do u?" i tańczy nago przed raperem zdobyło już ponad 2,5 miliona wyswietleń. Jest częścią promocji nowego utworu rapera T.I., który do roli Melanii Trump zatrudnił jej sobowtóra.

Naga Melania Trump w Gabinecie Owalnym w Białym Domu

Naga Melania Trump to tak naprawdę aktorka i modelka Melanie Marden. Kobieta znana jest głównie ze swoich występów przed obiektywem fotoreporterów magazynu dla panów "Maxim". Do trwającego zaledwie minutę klipu zatrudnił ją raper T.I..

"Melania Trump" jest początkowo ubrana w charakterystyczny płaszcz z napisem "I really don't care, do u?", który prawdziwa Melania Trump miała na sobie w czsaie spotkania z dziećmi imigrantów. Za napis ten ("Mam to gdzieś, a wy?") została skrytykowana.

Rzeczniczka prawdziwej Melanii Trump odniosła się do nagrania

Ponieważ nagranie rozprzestrzenia się po sieci w błyskawicznym tempie, do sprawy odniosła się rzeczniczka Melanii Trump, Stephanie Grisham. Namawia do bojkotu rapera, który zresztą spotkał się również z falą krytyki za taką "promocję" swojego albumu.

Jak można coś takiego akceptować? - napisała na Twitterze rzeczniczka Melanii Trump.

Głos zabrała też tańcząca "Melania Trump"

Również Melanie Marden, grająca w teledysku Melanię Trump, postanowiła zabrać głos. Stwierdziła, że jej występ to część jej "kreatywnych wyborów", jak również "szansa do wzmocnienia siły kobiet".

Był to dla mnie kreatywny wybór, a także szansa do wzmocnienia siły kobiet. Utwierdzam się w przekonaniu, że była to dobra decyzja. Chciałam być odważna i pierwszy raz w życiu odegrać rolę, która wymagała ode mnie nagości. Nie mam się czego wstydzić. W dzisiejszych czasach, kiedy kobiety wreszcie zaczynają mówić o swojej "ofierze", ja czuję się wspaniale będąc wystarczająco silną kobietą, żeby zagrać nagą Pierwszą Damę - napisała Melanie Marden.

MAW