Dawno niewidziana Izabella Scorupco promuje w Cannes nowy serial. I wygląda przepięknie

Izabella Scorupco pojawiła się na czerwonym dywanie w Cannes, gdzie wzięła udział w gali otwarcia telewizyjnych targów MIPCOM. W czarnej sukience wyglądała świetnie.

Izabella Scorupco zajmuje się promocją szwedzkiego serialu "Hidden". Z tego powodu pojawiła się w Cannes, gdzie pozowała na ściance. Patrząc na nią aż trudno uwierzyć, że ma 48 lat.

Izabella Scorupco w Cannes

Z tej okazji założyła czarną kreację. Obcisła bluzka z rękawami z siatki podkreśliła szczupłą sylwetkę aktorki. Do niej Scorupco dobrała rozkloszowaną spódnicę, która sięgała do połowy łydki. Drapieżnego charakteru dodały błyszczące botki. Ich cena to ok. 4 tysiące złotych. Scorupco zdecydowała się także na małą torebkę za ok. 5,5 tys. złotych. Dodatki pochodzą od Yves Saint Laurent.

Izabella Scorupco na ściance. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Aktorka wyglądała bardzo skromnie. Nie eksperymentowała ze swoim wyglądem. Pojawiła się w prostych włosach oraz delikatnie podkreśliła swoją urodę lekkim makijażem

Naszym zdaniem wyglądała bardzo dziewczęco i naturalnie. Jak widać, nie potrzeba wiele, żeby błyszczeć. A wam jak się podoba?

Niewydepilowane bikini Sadowskiej, bielizna Herbuś, spocona pacha Kazadi. Te wpadki zapamiętamy na długo

AW

Więcej o:
Copyright © Agora SA