Podsiadło w wywiadzie wrócił do trudnych chwil. "Traciłem zapał do wszystkiego". Opowiedział też przykrą historię z "fanem" w tle

Ten rok zdecydowanie należy do Dawida Podsiadło. 25-latek wrócił na scenę po dłuższej przerwie. Odpoczynek od mediów okazał się być wyjątkowo trudnym czasem dla muzyka.

W 2016 roku po zakończeniu promocji płyty "Annoyance and Disappointment" Dawid Podsiadło zawiesił swoją karierę. Tłumaczył, że po czterech latach życia w świetle reflektorów "czuł się strasznie przygnębiony i zagubiony". Potem jednak okazało się, że prawdziwie trudnym czasem był ten bez muzyki. 

Okazało się, że niewiele w życiu robię poza muzyką. I gdy zostałem bez niej, to głównie siedziałem w domu. Trudny czas. Przy okazji okazało się, że nie mogę z tego domu wyjść bez konieczności interakcji z rzeką ludzi, którzy non stop czegoś ode mnie chcą albo na mnie patrzą, proszą o coś i pytają. To jednak osaczające. Głównie więc siedziałem w domu i traciłem zapał do robienia rzeczy, które sprawiały mi przyjemność - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Zwierciadło".

Dawid Podsiadło. Cena za popularność

Utrata prywatności to cena, jaką muzyk płaci za swoją popularność.

Faktem jest, że brakuje mi swobodnego spaceru miastem lub uczestniczenia w koncercie zespołu, który lubię, bez poczucia, że jestem obserwowany, i bez konieczności odpowiadania na - zazwyczaj bardzo miłe i przyjazne - prośby o wspólne zdjęcie czy autograf. Albo bez radzenia sobie z tym, że ktoś ukradkiem lub zupełnie wprost robi mi zdjęcia z odległości 50 centymetrów od twarzy. 

Zdarza się, że fani bywają nie tylko natarczywi, ale nawet chamscy. Tak Podsiadło wspominał ostatniego Open'era.

Rozgoryczonych i agresywnych była naprawdę garstka. Pewnego razu podchodzą dwie osoby, rozpoznały mnie. Jedna sprawia wrażenie fana, druga jest obojętna. Fan czmycha i czai się z daleka. Obojętna podchodzi blisko i patrząc na mnie, pyta głośno swojego towarzysza fana: "Ej, chcesz z nim zdjęcie?".

W czerwcu 25-latek zaprezentował singiel ''Miałomiasteczkowy" zapowiadający jego kolejną, trzecią już płytę. Premiera wydawnictwa już 19 października. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (54)
Podsiadło w wywiadzie wrócił do trudnych chwil. "Traciłem zapał do wszystkiego"
Zaloguj się
 • Gość: Sluchacz

  Oceniono 20 razy 10

  Jeżeli ktoś nie jest fanem jego piosenek,to niech nie czyta i głupio komentuje! Tak,zrobił sobie roczna przerwę i wrócił do śpiewania! Po roku! Mamy „kolorowe”społeczeństwo i różnie się zachowują! Słuchając Jego muzyki wiadomo,ze to wrażliwy człowiek-nie prostak!

 • hetty111

  Oceniono 16 razy 6

  Od ponizszych komentarzy to tylko odruchów wymiotnych mozna dostac. Jesli nie lubie danego artysty to nie czytam o nich newsow. Proste jak nie powiem co. Ale oni oczywuscie musza wejsc i spuscic wiadro pomyj na chlopaka. Facet ma talent, fajnie tworzy i fajnie spiewa. Kupuje jego plyty. Wy nie musicie. To wolny kraj i nikt Was nie zmusza.

 • cleryka

  Oceniono 13 razy 5

  Lubie twoje piosenki,głos i muzykalnośc,trzymaj fason.

 • Gość: Monika

  Oceniono 6 razy 4

  Tylko osoby o wysokiej wrażliwości są w stanie zrozumieć zachowanie i narzekanie Dawida na obcesowość, bezpardonowość i często brak kultury "fanów". Buractwo jest wszędzie, to dziwne, że takie osoby słuchają Dawida, bo trochę mi się to gryzie, bycie fanem twórczości Dawida i hodowla słomy w swoich adasiach. Oby nie przyszło mu do głowy przejmować się takimi osobami, i oby zawsze słuchał tylko i wyłącznie swojego głosu.

 • Gość: Anna

  Oceniono 7 razy 3

  Gdyby nie nachalna promocja to byłby alternatywnym wokalistą. Może wtedy byłby szczęśliwy i miałby ochotę do działania?

 • dojcze_kabana

  Oceniono 21 razy 1

  O jakiej przerwie od mediów on bredzi? Przecież zaprzyjaźnione media od roku lansują jego i jego płytę, która jeszcze nie wyszła

 • Gość: gość

  Oceniono 10 razy 0

  Nachalna promocja sprawia, że trudno mi go znieść. Przecietny głos, przecietna osobowośc, przeciętny wygląd. Przy tym zarozumialec.A ludzie się zachwycają. Naprawdę jest czym? Widocznie przeciętność jest u nas w cenie.

 • Gość: melonowy guru

  Oceniono 2 razy 0

  artony fartano!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX