Alżbeta Lenska zaskoczyła: Potwierdzam, że spodziewamy się dziecka. Fani gratulują, ale chyba nie przeczytali wszystkiego

Alżbeta Lenska pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z wyraźnie zaokrąglonym, ciążowym brzuchem. Fani pytają, czy spodziewa się dziecka. Lenska potwierdziła, ale... to tylko "ciąża serialowa".

Alżbeta Lenska, znana z seriali "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe"  oraz "Przyjaciółek", wrzuciła na Instagram dość wymowne zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem. W taki sposób potwierdziła swoją ciążę - co prawda tylko "serialową", ale zawsze.

Alżbeta Lenska pokazała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem

Aktorka potwierdziła, że spodziewa się dziecka w serialu "Ojciec Mateusz". Alżbeta Lenska gra Agatę Wróbel-Gibalską, która - jak widać na załączonym zdjęciu - spodziewa się dziecka.

Potwierdzam, że spodziewamy się dziecka. I wiecie co? Powrót na plan serialu w którym nawet na chwilę nie zakładali, że nie wrócę po tym, co mnie spotkało jest cudowne. Powrót do @ojciecmateusztvp w nowym wydaniu z krótką fryzurką został zaakceptowany. Mam nadzieję, że i Wam się spodoba.
 

Aktorka przyznała się do jeszcze jednej zmiany u swojej serialowej postaci. Jako Agata powróci w skróconych włosach.

Alżbeta Lenska w ciąży? Fani gratulują

Większość fanów dała się nabrać Alżbecie Lenskiej na informację o ciąży. Gratulują jej, nie doczytując, że chodzi o ciążę z serialu.

Łzy szczęścia, że marzenia się spełniają! Gratulacje!
Ale cudownie!! Kochani, gratulacje!!
Super wiadomość, gratulacje!

Alżbieta Lenska przeszła operację mózgu

Zaledwie kilka miesięcy temu Alżbeta Lenska zmagała się z tętniakiem mózgu. Aktorka musiała przejść poważną operację, która na szczęście zakończyła się sukcesem. Jak sama mówi, po tym zabiegu jej życie zmieniło się całkowicie i już nigdy nie będzie takie, jak dotąd.

Prywatnie aktorka jest żoną Rafała Cieszyńskiego. Para ma dwoje dzieci.

MAW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.