Takim dekoltem odsłoniła pół biustu. Co tu się wydarzyło? To gorzej niż wpadka. To celowy zabieg

Ana Braga, brazylijska playmate, postanowiła o sobie przypomnieć. Wyszła na ulicę w stroju, który właściwie nic nie pozostawiał wyobraźni. Pokazała na środku ulicy pół biustu.

Ana Braga to brazylijska playmate i modelka, która zdecydowanie lubi skąpe ubrania. Tym razem postawiła na skrawek materiału, którym ledwo zasłoniła biust.

Ana Braga odsłoniła piersi

Ana Braga w Brazylii i na świecie znana jest tego, że jak się ubiera, to raczej się rozbiera. Nie inaczej było tym razem. Patrząc na całą jej stylizację, wszystko jest ok, gdyby nie to, że bluza z kapturem dość nieoczekiwanie kończy się w połowie piersi. A Ana Braga nie należy do kobiet, które noszą staniki. Efekt był łatwy do przewidzenia, i bez wątpienia właśnie o to chodziło modelce.

ANA BRAGA POKAZUJE PIERSI. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Poświęćmy również chwilę na docenienie kunsztu fotografa, który podpisał zdjęcia modelki tak:

Ana Braga cierpi na dysfunkcję garderoby.

Czy można piękniej opisać z rozmysłem założoną zbyt krótką bluzę, która miała na celu wyłącznie odsłonięcie biustu?

Jak widać na zdjęciach, bluza modelki w ogóle skonstruowana była bez połowy przodu i praktycznie bez całego tyłu. Niemniej jednak Ana Braga pokazała się tak w Brazylii, a tam mimo wszystko jest dość ciepło - pewnie więc dziewczyna nie zmarzła.

Kim jest Ana Braga?

Ana Braga urodziła się w 1981 roku w Brazylii i ma na swoim koncie wiele sesji dla magazynu "Playboy". Prócz takich bezspornych sukcesów znana jest właściwie wyłącznie z tego, że w miejscach publicznych zdarza się jej "zapomnieć" o częściach garderoby, lub z rozmysłem się rozbierać, czym wzbudza ogromne zainteresowanie fotoreporterów, a następnie czytelników na całym świecie.

 

Ana Braga podobno jest również instruktorką pilatesu, jednak głównie pozuje do zdjęć, prezentując swoje kształtne ciało. Na swoim Instagramie kolekcjonuje wszystkie wzmianki o sobie z całego świata (a jest tego dużo, bo Ana Braga naprawdę robi sporo, żeby o niej nikt nie zapomniał).

Ana Braga działa także na rzecz adopcji zwierząt. I to jest najmilsza rzecz, jaką można o niej napisać bez zażenowania. Jeśli zaś jej "stylizacje" mają przyczynić się do zwiększenia adopcji zwierzaków, to jak najbardziej jesteśmy za!

MAW