Meghan Markle jest w ciąży. Tak jej matka skomentowała informację o dziecku

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka. Jak matka księżnej zareagowała na te informacje?

Ciąża Meghan Markle dzisiaj przestała być jedynie domysłem. Pałac Kensington potwierdził informacje, co oznacza, że wiedzą już wszyscy najbliżsi Meghan Markle i księcia Harry'ego.

Meghan Markle w ciąży - najpierw dowiedziała się królowa

O ciąży Meghan Markle, zgodnie z protokołem, najpierw dowiedziała się królowa Elżbieta. Księżna i książę wybrali najgorszy możliwy moment, bo o ciąży powiedzieli królowej w czasie ślubu księżniczki Eugenii.

Królowa jest podobno zachwycona i z niecierpliwością wyczekuje kolejnych informacji o ciąży małżonki swojego ukochanego wnuczka.

Matka Meghan Markle o ciąży córki

Skoro królowa Elżbieta już wie, Meghan Markle i książę Harry mogli poinformować swoich najbliższych o ciąży. Mama Meghan Markle, Doria Ragland, też już została poinformowana, że jej córka spodziewa się dziecka. Jak zareagowała? Dokładnie tak, jak większość matek na świecie, cieszących się ze szczęścia swojego dziecka.

Matka Meghan Markle za pośrednictwem oświadczenia wydanego przez Kensington Palace poinformowała, że "bardzo się cieszy z cudownych wiadomości i nie może się doczekać powitania swojego pierwszego wnuka".

Pałac Kensington odmówił komentarza, czy poinformowano ojca Meghan Markle o ciąży jego córki.

Więcej o: