Agata Buzek została zapytana o relację z Jackiem Braciakiem. Zareagowała wymownym uśmiechem

Agata Buzek i Jacek Braciak są parą? Aktorka na to niewygodne pytanie odpowiedziała wymownym milczeniem.

Agata Buzek i Jacek Braciakjakiś czas temu zostali sfotografowani, gdy przytulali się i całowali. Sytuacja była dosyć jednoznaczna i wskazywała na sporą zażyłość między tą dwójką. Żadne z zainteresowanych nie ma jednak w zwyczaju komentowania swojego życia prywatnego, więc do tej pory nie doczekaliśmy się potwierdzenia medialnych spekulacji. 

Ostatnio dziennikarka Wideoportalu przy okazji rozmowy o "Klerze" zapytała aktorkę, co ją łączy z Braciakiem. Buzek uśmiechnęła się, ale nie zaszczyciła tego pytania nawet tradycyjnym "bez komentarza". Brak zaprzeczenia to też jednak odpowiedź. Jej reakcję zobaczycie w poniższym wideo:

 

Agata Buzek i Jacek Braciak są razem?

Tymczasem "Fakt" donosi, że aktor bardzo zaangażował się w nowy związek i stara się jak może dogodzić partnerce. Ostatnio miał jej podarować wyjątkowy prezent, za którym zjeździł pół Warszawy.

W jednej galerii znalazł obraz w uwielbianym przez nią modernistycznym stylu, który uznał za idealny na prezent. Zapłacił za niego 10 tysięcy złotych, po czym dobrał jeszcze jeden, niewiele tańszy, który z kolei spodobał się jemu. Mówił potem, że Agata była zachwycona - twierdzi informator tabloidu. 
Zobacz wideo

WJ

Więcej o: