Meghan Markle i książę Harry w Sydney. Księżna nie zdołała ukryć ciąży przed fotoreporterami

Meghan Markle i książę Harry rozpoczęli oficjalną podróż po Australii. Po wyjściu z samolotu księżna zasłaniała okolice brzucha segregatorami. Po tych zdjęciach zdecydowała się oficjalnie potwierdzić, że jest w ciąży!

Od kiedy tylko książę Harry poślubił Meghan Markle, wszyscy zastawiali się, kiedy na świat przyjdzie ich dziecko. Oboje są już po 30-tce, a Meghan jest od Harry'ego starsza - on ma 34 lata, ona 37.

Meghan Markle w ciąży?

W poniedziałkowy poranek książęca para po 22-godzinnym locie wylądowała w Sydney. Na lotnisku nie brakowało sympatyków rodziny królewskiej. Tłum ochoczo wiwatował, gdy małżeństwo przejeżdżało przez bramy rezydencji portowej.

Meghan Markle i książę Harry w Sydney - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Uwagę zwróciło jednak nietypowe zachowanie księżnej. Przez niemalże całą drogę zasłaniała swój brzuch wielkimi segregatorami. Pytanie, po co w takim momencie księżnej potrzebne były tak wielkie teki? O tych "dziwnych" zdjęciach księżnej zdążyły napisać już wszystkie portale, po czym Pałac Kensigton zdecydował się oficjalnie potwierdzić doniesienia o ciąży księżnej na ich profilu na Twitterze.

Warto wspomnieć, że na ślubie księżniczki Eugenii także zasłaniała te okolice jej ciała torebką.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.