Rozenek w ciąży? "Jestem w takim momencie życia, w którym lekarz zabronił mi wysiłku fizycznego". Fani spieszą z gratulacjami

Czyżby Małgorzata Rozenek chciała podzielić się z fanami radosną nowiną? Jej podpis sugeruje, że spodziewa się dziecka?

Małgorzata Rozenek ma dwóch synów, ale nie ukrywa, że jej marzeniem jest urodzić dziecko obecnemu mężowi, Radkowi Majdanowi. Czyżby to miało nastąpić już niedługo?

Małgorzata Rozenek jest w ciąży?

Plotki o tym, że "Perfekcyjna" spodziewa się dziecka pojawiały się już niejednokrotnie. Teraz jednak znów są takie głosy. Wszystko za sprawą ostatniego wpisu Małgorzaty, w którym pisze o biegu Czas Na Wzrok.

Razem z moim mężem i dziećmi wsparliśmy dziś wspaniałą inicjatywę jaką jest pierwszy bieg Czas Na Wzrok. Każda zarejestrowana osoba podarowała okulary dziecku z domu dziecka. Nasza rodzina to kolejne 4 pary. Razem udało się zebrać ich aż 1048. Jestem w takim momencie swojego życia, w którym lekarz zabronił mi wysiłku fizycznego. Mimo to chcieliśmy tam być. Pokazać dzieciom, że trzeba pomagać i angażować się w różne akcje społeczne. Żadna z osób w to zaangażowanych nie otrzymała za to wynagrodzenia. Dziękujemy i gratulujemy organizatorom tego wydarzenia - napisała.
 

Wszyscy jednak skupili się na jednym zdaniu. Czyżby to była wyraźna sugestia?

Jestem w takim momencie swojego życia, w którym lekarz zabronił mi wysiłku fizycznego - napisała.

Fani również dopytują i już spieszą z gratulacjami. 

Coś mi się wydaję, że to przez stan Błogosławiony. Gratulacje i dużo zdrówka dla Ciebie!
Czyżby kolejne Royal Baby?
Zabronił wysiłku. Czyżby ciąża? W takim razie gratulacje

Skontaktowaliśmy się z menadżerem Małgorzaty, jednak na razie nie mamy odpowiedzi.

Jeśli faktycznie Małgorzata i Radosław powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, nie pozostaje nic innego, jak pogratulować!

MT