Eva Minge ukrywała, że choruje na raka. Powód jest przykry. "To nie jest modne w moim środowisku"

Eva Minge chorowała na raka, co przez lata ukrywała. W rozmowie z Agnieszką Gozdyrą w programie "Skandaliści" stwierdziła, że w świecie mody nie ma miejsca na chorobę.

Eva Minge o swojej walce z rakiem opowiedziała w 2015 roku w wywiadzie dla miesięcznika "Pani". Wyznała, że leczyła nowotwór przez 5 lat, na szczęście z pozytywnym skutkiem. W tym czasie normalnie pracowała i nie opowiadała publicznie o chorobie. Teraz w programie "Skandaliści" emitowanym w Polsat News zdradziła, dlaczego tak długo milczała:

Dlatego, że to nie jest modne w moim środowisku. Żyję z tego, co robię i któż by inwestował w dobra luksusowe, za którymi stoi śmiertelnie chora projektantka? Tam są tylko jachty, szybkie samochody, piękne konie, długie papierosy. Luksus. Tam nie ma porażek, rozwodów. Nie ma żadnej plajty, żadnych negatywnych emocji - stwierdziła gorzko w rozmowie z Agnieszką Gozdyrą.

Dopiero gdy pokonała chorobę, Minge zdecydowała się opowiedzieć, przez jakie piekło przeszła.

Przez pięć lat budziłam się codziennie o 3:15 w nocy. Mokra ze strachu. Żadne antydepresanty, nic nie pomagało. Bo emocje, które się gromadzą, w końcu muszą znaleźć ujście. Najgorsze było to, że nie miałam z kim się nimi podzielić. Bywały momenty, że myślałam: niech już umrę, będę miała przynajmniej święty spokój. Ale przetrwałam i dzięki temu wiem, że nic nie jest w stanie mnie złamać - mówiła 3 lata temu w "Pani".

Eva Minge w "Skandalistach"

Całą rozmowę Evy Minge w  programie "Skandaliści" będzie można obejrzeć dziś, tj. w sobotę, o godzinie 20:00 w Polsat News.

WJ

Więcej o:
Komentarze (57)
Eva Minge ukrywała, że choruje na raka. Powód jest przykry. "To nie jest modne w moim środowisku"
Zaloguj się
 • Gość: Zuza

  Oceniono 27 razy 27

  Zdrowia zycze

 • Gość: Ja

  Oceniono 18 razy 16

  Pani Ewa to dobry człowiek. Wiele pomaga, oficjalnie ale i spontanicznie. Tak się złożyło, że widziałam ( mieszkam w ZG) jak spontanicznie zrobiła zakupy biednej kobiecie , czy postawiła obiad w restauracji innej proszącej tam o pieniądze. Inni nawet nie zauważyli potrzeb tych ludzi a ona tak.
  Dobro wraca i dla dobrych ludzi zawsze jest miejsce na ziemi.

 • bling.bling

  Oceniono 14 razy 10

  I lekarz nie radził by zmienić środowisko?

 • Gość: Kopciuszek

  Oceniono 15 razy 7

  Ewcia trzymaj się 😀nawet kupiłam twoje buty i jestem mega z nich zadowolona 😋

 • Gość: Gisc

  Oceniono 8 razy 6

  To najprawdziwsza prawda! Szkoda,ze ludzie tego nie rozumieją i nawet nie próbują.To straszne ile podłości jest w ludziach I chamstwa i prostactwa !

 • mtarczynski

  Oceniono 18 razy 6

  czy w środowisku pani Minge udaja tez, że żyją , gdy przydarzy sie im umrzeć? chwalić się, że zyje się w środowisku fałszu i obłudy?

 • Gość: Halina59

  Oceniono 5 razy 5

  Ewuniu życzę Ci dużo zdrowia

 • Gość: Dzizus

  Oceniono 1 raz 1

  Boże co za mitomanka.....tych kłamstw nie da się słuchać i czytać. Deprecjonuje prawdziwe choroby ludzi, przyklejajac do nich swoje wymyślone bzdury na swój temat. To przypadek psychiatryczny

 • Gość: Żabcia

  Oceniono 1 raz 1

  Przepraszam a oprócz snobizmu w Pani środowisku co jeszcze jest modne?mogę podpowiedzieć-sztucznosć .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX