Pippa Middleton pojawiła się na ślubie księżniczki Eugenii w 9. miesiącu ciąży. Wyglądała przepięknie!

Pippa Middleton mimo zaawansowanej ciąży przybyła na ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka, zachwycając gości swoim wyglądem.

Pippa Middleton pojawiła się na ślubie księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka, a we wzięciu udziału w uroczystości nie przeszkodziła jej nawet zaawansowana ciąża. Podczas ceremonii towarzyszyli jej mąż James Matthews i brat James Middleton.

Pippa Middleton na ślubie księżniczki Eugenii

Siostra księżnej Kate na uroczystość wybrała się w butelkowozielonej sukience z długim rękawem i stójką wokół szyi, która z wdziękiem uwydatniła ciążowy brzuch, oraz w dopasowanym kolorystycznie finezyjnym kapeluszu. Stylizację dopełniła czarną szkatułkową kopertówką oraz... czarnymi wysokimi szpilkami. Chodzenie na wysokich obcasach w 9. miesiącu ciąży nie jest dla Pippy Middleton dużym wyczynem, ostatnio nawet była bowiem widziana na rowerze. Co sprawia, że siostra księżnej Cambridge jest aktywna przez całą ciążę?

Pippa Middleton w ciąży

Pippa Middleton bardzo dobrze znosi ciążę. W przeciwieństwie do księżnej Kate, w pierwszym trymestrze nie chorowała na "hyperemesis gravidarum", czyli uciążliwe wymioty i mdłości. W artykule BBC "Ćwiczenia podczas ciąży" wyznała:

Miałem szczęście, że przeszłam okres pierwszych 12 tygodni bez porannego cierpienia. [..] mogłem normalnie funkcjonować i nadal uprawiać sporty.

Dzięki temu młodsza siostra księżnej, mogła też swobodnie uczestniczyć np. w ceremonii ślubnej księcia Harry'ego i Meghan Markle. Teraz również czuje się świetnie, co pozwoliło jej przybyć do Windsoru na kolejny książęcy ślub.

Więcej o ciąży Pippy Middleton >>>>>

KJ