"Szczena" z "Chłopaków do wzięcia" aresztowany. Wydano za nim aż trzy listy gończe

Ryszard D. "Szczena" znany z popularnego programu Polsatu "Chłopaki do wzięcia" został aresztowany. Mężczyźnie zarzuca się oszustwo kredytowe i prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości.

Ryszard D. "Szczena", popularny uczestnik programu "Chłopaki do wzięcia", ma poważne problemy z prawem.

"Szczena" aresztowany

35-latek Ryszard D. i pseudonimie "Szczena" był poszukiwany trzema listami gończymi przez sądu w Pułtusku, Warszawie i Bydgoszczy. W piątek został zatrzymany w Gdańsku przez mazowiecką policję.

Jak się okazało aktualnie mieszkał w Gdańsku i pracował na budowie. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony widokiem policjantów. Funkcjonariusze doprowadzili 35-latka do najbliższej jednostki policji, a po sporządzeniu dokumentacji trafił on do najbliższego aresztu - informuje mazowiecka policja.

Mężczyźnie zarzuca się m.in. oszustwo kredytowe i prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Mężczyzna już trafił do więzienia, w którym spędzi kilka najbliższych lat.

"Szczena" nie jest pierwszym uczestnikiem "Chłopaków do wzięcia", który ma problemy z prawem. Jakiś czas temu było głośno o Łukaszu L., który został skazany na 3 lata więzienia za próbę gwałtu.

Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia" to popularny program Polsatu emitowany od 2012 roku. Jego  bohaterami są młodzi mieszkańcy małych miasteczek i wsi, którzy poszukują partnerek na całe życie.

"Szczena" po programie wykorzystał swoje 5 minut sławy. Wziął udział również w kolejnym show "Dżentelmeni i wieśniacy", emitowanym na stacji TTV, gdzie odegrał "wieśniaka", którego wysłano do Poznania, żeby zaznał "życia na bogato".

WJ