Wiatr lubi płatać figle. O wpadce 14-letniej Louise Windsor na ślubie księżniczki Eugenii piszą dziś wszystkie media!

Gdy Louise Windsor wchodziła z dziećmi królewskiego dworu do kościoła, wiatr podwiał jej sukienkę. Oczom wszystkim zgromadzonym ukazały się jej czarne majtki.

Ślub księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka to najważniejsze medialne wydarzenie tego tygodnia. Na ceremonii nie zabrakło czołowych gwiazd show-biznesu, jak i oczywiście najbliższej rodziny pary młodej.

Wpadka Louise Windsor na ślubie księżniczki Eugenii

14-letnia Louise Windsor, córka księcia Edwarda i wnuczka królowej Elżbiety II, tego dnia odpowiedzialna była za opiekę nad dziećmi królewskiego dworu oraz zaprowadzeniem ich do kościoła.

Niestety, porywisty wiatr spłatał jej figla. Gdy wchodziła po schodach, podwiał jej sukienkę do góry. Pech chciał, że całą sytuację uchwyciły akurat kamery, więc jej czarną bieliznę zobaczyli nie tylko Brytyjczycy zgromadzeni przed kościołem, ale i wszyscy przed telewizorami. 

Wpadka Lousie Windsor - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Windsor zdaje się nie przejmować całym zajściem i z dumą wkroczyła do kaplicy. I bardzo dobrze! Taka wpadka mogła się przecież zdarzyć każdemu. 

MM

Więcej o:
Komentarze (94)
Wiatr lubi płatać figle. O wpadce 14-letniej Louise Windsor piszą dziś wszystkie media!
Zaloguj się
 • Gość: Oburzona!

  Oceniono 313 razy 281

  Przecież to jest DZIECKO! jak możecie coś takiego upubliczniać, rozprzestrzeniać i ośmieszać to dziecko! To powinno być karalne! Zachodzi o pedofilię! Pokazujecie 14- letnie dziecko w bieliźnie! Przekroczyliście wszystkie granice!!

 • beata7272

  Oceniono 154 razy 146

  Wyśmiewanie sie z dziecka to szczyt chamstwa. I krzywda dla tej dziewczynki, wstyd ze Gazeta to robi

 • brzmski

  Oceniono 73 razy 65

  ... piszą dziś wszystkie media - przekonuje frywolna gazetta
  cóż wystarczy sprawdzić... by przekonać się że stwierdezenie powyższe nie odpowiada prawdzie obiektywnej, a jedynie kategorycznie potwierdza kreowanie gazettnadrzeczywistości bez ogródek, bezwstydnie wręcz

 • Gość: x

  Oceniono 54 razy 52

  Lousie się nie przejmuje, ale za to wy macie o czym pisać przez najbliższe dni. Wy - bo inne media wcale o tym nie piszą. Jesteście obrzydliwi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 52 razy 50

  Już dziewczynka w wieku 14 lat będzie miała wiecznie problemy bo będą jej to wiecznie wypominać niepotrzebnie jest to nagłośnione zupełnie zbędne

 • Jan Winnicki

  Oceniono 42 razy 42

  Ale sensacja. Dziewczynka miała zajęte ręce, nie mogła w porę zareagować i na pewno nie było to dla niej przyjemne zdarzenie. Nawet gdyby nie miała majtek, to nie powinno to nikogo obchodzić.

 • Arkadiusz Augustyn

  Oceniono 36 razy 34

  Mam nadzieję że rodzice pozwał do sądu autorów. I mam nadzieję że tylko w samych gaciach ich wypuszczą. To przykre że można tak nisko upaść żeby publikować takie rzeczy.

 • Gość: gość

  Oceniono 35 razy 31

  biedna dziewczyna musiała się ze stadem bachorów użerać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX