Kim jest Jack Brooksbank? Od dzisiaj to mąż księżniczki Eugenii. Co o nim wiemy?

Jack Brooksbank został dzisiaj mężem księżniczki Eugenii. Kim jest ten 32-letni mężczyzna?

Jack Brooksbank od dzisiaj jest oficjalnie członkiem rodziny królewskiej. Został mężem księżniczki Eugenii. Co o nim wiemy?

Jack Brooksbank - kim jest?

Jack Brooksbank urodził się 3 maja 1986 roku. Nie jest i raczej nigdy nie pretendował do miana celebryty, dlatego też tak naprawdę o nim samym wiadomo stosunkowo niewiele. 32-latek otrzymał wykształcenie w prywatnej szkole w Stowe w Buckinghamshire, gdzie na czesne stać naprawdę bogatych ludzi. A takimi bez wątpienia są jego rodzice.

Rodzice Jacka Brooksbanka to Nicola i George - księgowa oraz dyrektor firmy. Jack ma również brata. Tom był jego świadkiem w czasie ceremonii ślubnej.

Kariera męża księżniczki Eugenii

Jack Brooksbank postawił na rozwój zawodowy po szkole. Zamiast na uniwersytet, od razu poszedł do pracy. Zaczął od pubu Admiral Codrington w Chelsea, potem przez trzy lata pracował w Markham Inn. Był też menadżerem klubu Mahiki, w którym wielokrotnie widuje się młodszych członków rodziny królewskiej i celebrytów.

Jego kariera nabrała tempa, kiedy został ambasadorem marki tequili Casamigos założonej przez George'a Clooney'a. Tequila Casamigos będzie też serwowana w czasie wesela księżniczki Eugenii i Jacka Brooksbanka. Jack był też handlarzem win.

Jak Jack Brooksbank poznał księżniczkę Eugenię?

Wszystko wydarzyło się w 2010 roku, w czasie krótkich wakacji w Szwajcarii. On miał wtedy 24 lata, ona 20. Zakochali się w sobie, co było dość proste - mieli wspólne pasje i razem lubili "korzystać z życia". Ich związek okazał się na tyle silny, że przetrwał nawet rozłąkę - księżniczka Eugenia na jakiś czas wyprowadziła się do Nowego Jorku, zaś Jack został w Wielkiej Brytanii. Podobno każdego dnia dzwonili do siebie na Skypie.

Jack Brooksbank jest ulubieńcem rodziny królewskiej

W przeciwieństwie np. do kontrowersyjnej rodziny Meghan Markle, rodzina i sam Jack Brooksbank są bardzo ciepło określani przez członków rodziny królewskiej. Jack cieszy się sympatią rodziców księżniczki Eugenii - księcia Andrzeja i Sary Ferguson.

Jack Brooksbank od wielu lat zatem pojawia się na licznych wydarzeniach, w których biorą udział członkowie rodziny królewskiej. Jednak dopiero po ślubie został "jednym z nich". Ciekawe, czy nadal mu się to tak podoba...

MAW

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.