Nie, to nie prawdziwy Popek. W rapera wcielił się uczestnik "Twoja twarz brzmi znajomo". Poszło mu rewelacyjnie

W najbliższą sobotę w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" Marek Molak wystąpi jako Popek, czyli "Król Albanii".

Marek Molak w ten weekend pokaże się widzom w jednej z najtrudniejszych metamorfoz programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Aktor znany z serialu "Barwy szczęścia" wystąpi jako kontrowersyjny artysta Popek.

Marek Molak jako Popek w "Twoja twarz brzmi znajomo"

W rozmowie z prowadzącym program Maciejem Dowborem, Marek Molak wyznał, że największym wyzwaniem jego metamorfozy jest nabranie postury rapera:

Nie jestem dużym gościem, więc problemem będzie robienie z siebie dużego gościa.

Popek dał się poznać m.in. jako zawodnik MMA, ale Marek Molak stanął pod wyzwaniem nie tylko przemiany fizycznej w postawnego mężczyznę. Aktor miał do wykonania bardzo osobisty utwór Popka - "Wodospady", który opowiada o jego życiu, więc oprócz słów piosenki Molak starał się przekazać widzom również emocje utworu.

Metamorfozy w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Fani programu widzieli dużo niezwykłych metamorfoz. Wśród najlepszych kreacji znalazł się Sławomir w wykonaniu Anny Guzik, Czesław Niemen Filipa Lato czy Zbigniew Wodecki w osobie Mateusza Ziółko.

Marek Molak w "Twoja twarz brzmi znajomo" był już Grzegorzem Hyżym, Philem Collinsem czy Katarzyną Nosowską z zespołu 'Hej', teraz do kolekcji metamorfoz aktor może dopisać rewelacyjną przemianę w "Króla Albanii".

"Twoja twarz brzmi znajomo" w POLSACIE

Najnowszy odcinek ma swoją premierę w najbliższą sobotę o godz. 22:05, na antenie POLSAT. 

Będziecie oglądać?

KJ

Więcej o: