Natasza Urbańska marzy o drugim dziecku. Jest jeden problem. "Pan Janusz nie był przekonany, czy to dobry pomysł"

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz niedawno obchodzili 10. rocznicę ślubu. Teraz Natasza wyznała, że chciałaby mieć drugie dziecko.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są ze sobą dość długo, jak na standardy showbiznesu. Teraz, po 10. latach od zawarcia małżeństwa, Natasza Urbańska przyznała w wywiadzie dla magazynu "Rewia", że chciałaby mieć drugie dziecko.

Natasza Urbańska chciałaby powiększyć rodzinę

Okazuje się, że na drugie dziecko szczególnie namawia Nataszę... jej córka Kalina.

Chcemy mieć drugie dziecko. Kalinka od dawna marzy o rodzeństwie - mówiła Natasza Urbańska w wywiadzie.

Kalina ma już 11 lat, nie dziwi więc, że Natasza zdążyła zatęsknić za niemowlęciem w domu. Jednak jak na to wszystko zareagował jej mąż? Okazuje się, że pomysł powiększenia rodziny nie do końca przypadł mu do gustu.

Janusz Józefowicz o kolejnym dziecku

Magazyn "Rewia" powołuje się tutaj na "anonimowego informatora", który twierdzi, że dla Janusza Józefowicza kolejne dziecko nie jest najlepszym pomysłem. Ma już dorosłe dzieci z poprzedniego małżeństwa, czuje też już brzemię wieku - w przyszłym roku będzie obchodził 60. urodziny.

Jego dzieci z pierwszego małżeństwa są już dorosłe, a jemu w przyszłym roku stuknie szósty krzyżyk - mówi "znajomy pary" magazynowi "Rewia".

Natasza Urbańska o powiększeniu rodziny mówi co jakiś czas, jednak jak widać, temat ten wciąż wraca. Być może teraz Janusz Józefowicz popatrzy na swoich jeszcze starszych kolegów, którzy cieszą się z narodzin swoich dzieci - jak na przykład Marek Kondrat, który w marcu (mając 67 lat) został ojcem.

Myślicie, że rzeczywiście zdecydują się na powiększenie rodziny?

MAW

Natasza Urbańska wybrała piękną suknię, ale totalnie nie dla niej. Układała się fatalnie i to w strategicznym miejscu

Więcej o: