Michał Szpak został zaatakowany przez starszego pana w sklepie. "Ty ku***, małpo, wypier***** stąd"

Michał Szpak to zdecydowanie najbardziej barwny polski wokalista. Niestety, nie wszystkim podoba się jego ekstrawagancki styl. W najnowszym wywiadzie dla "Party" opowiedział o zaczepkach na mieście.

Michał Szpak zdobył popularność 7 lat  temu, po tym jak dotarł do finału pierwszej polskiej edycji "X Factor". Jako jednemu z nielicznych udało mu się zrobić karierę po programie: wydał dwie płyty, reprezentował Polskę na Eurowizji w 2016 roku, a od dwóch edycji jest trenerem w "The Voice of Poland".

Michał Szpak o atakach na jego osobę

Od początku kariery Michał Szpak wyróżnia się swoim wyrazistym stylem. Długie włosy, makijaż i pomalowane paznokcie to jego znaki rozpoznawcze. Taki wizerunek przysporzył mu nie tylko rzesze fanów, ale i hejterów. W najnowszym numerze "Party" Szpak wyznał, że choć nigdy nie został pobity, to zdarza mu się słyszeć wyzwiska pod swoim adresem.

Zdarzyło mi się usłyszeć od starszego pana w sklepie: ,,Ty, k****, małpo, wypier***** stąd". Albo ktoś rzucił mi prosto w twarz: ,,Transwestyta", Pier***lony pedał". Zawsze mnie to śmieszyło, bo nawet jeśli byłbym transwestytą, to co komu do tego? - powiedział w wywiadzie.

Przez ostatnia lata ludzie zdążyli się jednak przyzwyczaić do szalonych stylizacji Szpaka.

Odkąd stałem się rozpoznawalny, hejt rzeczywiście zelżał. Chyba ludzie wreszcie mnie zaakceptowali i mi zaufali - przyznał artysta.

Co myślicie o stylu Micha Szpaka?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>