Cristiano Ronaldo ma się czego obawiać. Wyciekły ukrywane dokumenty w sprawie oskarżenia o gwałt

Cristiano Ronaldo oskarżony przez Kathryn Mayorgę o gwałt ma kolejne powody do obaw. Tygodnik "Der Spiegel" ujawnił ukrywane dotąd dokumenty, wskazujące na winę sportowca.

Cristiano Ronaldo wciąż zaprzecza zarzutom gwałtu na Kathryn Mayordze. Do zdarzenia miało dojść w Los Angeles, w połowie czerwca 2009 r. 

"Der Spiegel" o gwałcie Ronaldo

Sprawę opisał w 2017 r. tygodnik "Der Spiegel", nazywając Mayorgę pseudonimem Susan K. Teraz oskarżenia wobec znanego piłkarza wracają, ponieważ kobieta złożyła cywilny pozew sądowy przeciwko Ronaldo. 

Ronaldo przyznał się do winy?

Okazało się, że w 2010 r. Cristiano Ronaldo i Kathryn Mayorga podpisali ugodę. Z dokumentu wynika, że znany sportowiec i kobieta porozumieli się w sprawie sytuacji z 2019 r., na czego dowód "Der Spiegel" opublikował zdjęcie ugody. Na dokumencie Mayorga obiecała zaniechania dalszych działań dotyczących oskarżenia o gwałt, natomiast portugalski piłkarz zobowiązał zapłacić kobiecie 375 tys. dolarów.

Der Spiegel opublikował dokumenty dotyczące oskarżeń o gwałt Cristiano RonaldoDer Spiegel opublikował dokumenty dotyczące oskarżeń o gwałt Cristiano Ronaldo Screen z Der Spiegel

Dodatkowo tygodnik opublikował fragment kwestionariusza, który na prośbę prawników wypełnił Cristiano Ronaldo. 

Prawnicy: Czy Pani C. (w kwestionariuszu pod takim pseudonimem wystąpiła Mayorga zdaniem "Der Spiegel" - red.) kiedykolwiek podnosiła swój głos lub krzyczała?
X (pseudonim Cristiano Ronaldo - red.): Powiedziała "nie" i "przestań" kilkukrotnie.

Nowe dowody w sprawie

Co ciekawe, trzy miesiące po wydarzeniu sportowiec wypełnił identyczny formularz, w którym jednak napisał, że kobieta "nie mówiła nie" i "nie prosiła, żeby przestał". Tygodnik "Der Spiegel" zdradził również skan dokumentu zgłoszenia sprawy gwałtu na policję. Mayorga nie ujawniała danych rzekomego napastnika i nazywała go jedynie "celebrytą i gwiazdą sportu", bojąc się konsekwencji wyjawienia jego personaliów. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>>

KJ

Więcej o: