Córka Angeliny i Brada uciekła z domu. Tak odreagowuje sprawę rozwodową rodziców. "Jest najwrażliwsza ze wszystkich dzieci"

Rozwód to trauma nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci. Zwłaszcza, kiedy wydłużająca się sprawa rozwodowa rodziców jest szeroko komentowana w mediach. 12-letnia córka Jolie i Pitta coraz gorzej znosi trudną sytuację rodzinną.

Sprawa rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta ciągnie się już od dwóch lat. Jak zawsze w przypadku rozstań rodziców, największymi poszkodowanymi są dzieci. "Brangelina" ma ich szóstkę, trójkę adoptowanych i trójkę biologicznych.

Najstarsza biologiczna córka aktorów Shiloh bardzo źle znosi rozwód rodziców. 

Jest najbardziej wrażliwa ze wszystkich dzieci, to ona szczególnie martwi się rozwodem. Minęły dwa lata, a ona wciąż boryka się z problemami. To był jeden wstrząs po drugim. Brad i Angelina mówią, że chcą tego, co najlepsze dla dzieci, ale oboje są zbyt uparci, aby ustąpić - mówi informator magazynu "Star".

12-latka nie potrafi poradzić sobie z emocjami. Jest agresywna, a niedawno uciekła nawet z domu. 

Kilka miesięcy temu Shiloh uciekła z domu i nie było jej przez wiele godzin, zanim ktokolwiek zdał sobie z tego sprawę. Kiedy jest w mieszkaniu, wdaje się w bójki z braćmi, wyładowuje swoją frustrację na rodzeństwie.

O niecodziennych zachowaniach 12-latki mówi się już od dłuższego czasu. Kilka lat temu poprosiła rodziców, żeby obcięli jej włosy na krótko. Od tamtej pory dziewczynka nosi przeważnie chłopięce ubrania. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (23)
Córka Angeliny i Brada uciekła z domu. Tak odreagowuje sprawę rozwodową rodziców
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 21 razy 11

  Dzieci.... ofiary swoich rodziców.

 • Gość: Zzz

  Oceniono 24 razy 10

  Dzieci nie miały normalnego dzieciństwa, mamusia Piła i ćpała, tatuś tez pił, a na zdjęciach udawali szczęśliwa rodzinkę. Ta multi kulti rodzinka nie sprawdziła się w normalnym życiu.

 • Gość: Medyk

  Oceniono 20 razy 8

  Ta dziewczynka ma problemy z odnalezieniem się we własnym ciele. Są to problemy psychiczne, które trzeba leczyć, o ile nie jedt za pozno.

 • Gość: Mieszko I

  Oceniono 6 razy 6

  Podobno dzieciństwo to taki okres, z którego leczymy się później przez resztę życia ;)

 • smurfmadrala

  Oceniono 30 razy 6

  Hollywood jest zlepkiem patologii, degeneracją skondensowaną.
  Alkoholizm, narkotyki, dewiacje seksualne, kult szmalu,
  rodzina holyłódzka? Kaprys okresowy, jeden z kilku lub kilkunastu, "żony" i "mężowie" są towarem, "kolekcją".
  Ten zdegenerowany półświatek "naucza" resztę świata ws gustu, sztuki i moralności.
  Żydowski dewiant "filmowy" gwałcił aktoreczki seryjnie, może "serialowo", odwagi nabrały po latach, dzisiątkach lat, dziś przestał być prezesem własnej firmy i nie dostaje zaproszeń,
  wcześniej był cymes gites.
  Może Hollywood normalnieje, może zgwałcił komus ważnemu córkę ?
  Niech się molestują aż do całkowitego upadku, wisi mi centrala ogłupiania i wyłudzania szmalu.

 • Gość: nodaa

  Oceniono 13 razy 3

  co za pierdoły wypisujecie. Ciągle na każdym zdjęciu z matką w uściskach lub z rodzeństwem lu w podróży z nimi. Twórzcie dalej gó......ne newsy

 • Gość: Zdzich

  Oceniono 1 raz 1

  Psyhopatycznx kobietd zgotowała dzieciom piekło nie dziwi mnie fakt że jej mąż zgłupiał i wpadł przy niej w nałogi.Inaczej by się nie dało ją rozumieč.

 • Gość: Marek

  0

  Jest śliczną dziewczynką s zrobiono z niej chłopca rylko dlatego že dziwcko manifestowało swoje niezadowolenie w relacji rodzicòw takim a nie innym zachowaniem.zamiast wszyscy iśc do psyhologa i psyhiatry poszla matka z dzieckiem na operacje no tak łatwiej.Nie dziwie sie że ojciec od samego jego początku nie wyražał zgody na taki zabieg.Ta kobieta to nienormslna psyhopatka i powinna ssma odwiedzić dobrego psyhiatre.A nie odbierac dzieci ojcu i adoptować kolejne.To nie biedne owieczki przez co się tylko dowartosciowuje.ona nie potrafi zajmować się odpowiednio własnymi dziećmi a co dopiero adoptowanymi.Ma kase to robi co chce.

 • Gość: Olek

  0

  Ta jwj matka to nienormalna kobieta dziewczynka się buntowała a ta zamiast zaprowadzić ład w domu i normalnie zachowywać się w relacji z ojcem jej dzieci scieła włosy dziecku i zmieniła płeć.ldiotka nie przyszło jej do głowy że to manifestacja dziecka przeciwko temu co sie dzieje w domu.Dzieci są za małe by mogły określić swoją płęć po co robić od razu operacje zamiast poczekać zanim będzie starsza i sama potem świadomie zdecyduje kim chce zostać.Dzisiaj ten świat ogłupiał szybko ludzie zmieniają swoje płci bez zastanowienia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX