Córka Angeliny i Brada uciekła z domu. Tak odreagowuje sprawę rozwodową rodziców. "Jest najwrażliwsza ze wszystkich dzieci"

Rozwód to trauma nie tylko dla dorosłych, ale przede wszystkim dla dzieci. Zwłaszcza, kiedy wydłużająca się sprawa rozwodowa rodziców jest szeroko komentowana w mediach. 12-letnia córka Jolie i Pitta coraz gorzej znosi trudną sytuację rodzinną.

Sprawa rozwodowa Angeliny Jolie i Brada Pitta ciągnie się już od dwóch lat. Jak zawsze w przypadku rozstań rodziców, największymi poszkodowanymi są dzieci. "Brangelina" ma ich szóstkę, trójkę adoptowanych i trójkę biologicznych.

Najstarsza biologiczna córka aktorów Shiloh bardzo źle znosi rozwód rodziców. 

Jest najbardziej wrażliwa ze wszystkich dzieci, to ona szczególnie martwi się rozwodem. Minęły dwa lata, a ona wciąż boryka się z problemami. To był jeden wstrząs po drugim. Brad i Angelina mówią, że chcą tego, co najlepsze dla dzieci, ale oboje są zbyt uparci, aby ustąpić - mówi informator magazynu "Star".

12-latka nie potrafi poradzić sobie z emocjami. Jest agresywna, a niedawno uciekła nawet z domu. 

Kilka miesięcy temu Shiloh uciekła z domu i nie było jej przez wiele godzin, zanim ktokolwiek zdał sobie z tego sprawę. Kiedy jest w mieszkaniu, wdaje się w bójki z braćmi, wyładowuje swoją frustrację na rodzeństwie.

O niecodziennych zachowaniach 12-latki mówi się już od dłuższego czasu. Kilka lat temu poprosiła rodziców, żeby obcięli jej włosy na krótko. Od tamtej pory dziewczynka nosi przeważnie chłopięce ubrania. 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.