Borkowski przedstawił 23 lata młodszą partnerkę swoim dzieciom i... pokazał to w sieci. Jesteśmy zażenowani

Jacek Borkowski od miesiąca jest w nowym związku. Uczucie rośnie w siłę! Aktor już był gotów poznać ukochaną ze swoimi dziećmi.

Jacek Borkowski od miesiąca jest w kolejnym, nowym związku. Jego wybranką została 23 lata młodsza pogodynka stacji Nowa TV, Paulina Koziejowska

Jacek Borkowski przedstawił partnerkę dzieciom

Ta krótka znajomość rozwija się w błyskawicznym tempie. Aktor już zdążył przedstawić swoim dzieciom nową partnerkę. Od czasu śmierci żony Borkowskiego, to pierwszy oficjalny związek aktora. Jesteśmy w stanie zrozumieć jego szczęście, że nie jest samotny, ale wydaje nam się, że na przedstawienie ukochanej dzieciom, jest jednak za wcześnie. Jednak cała czwórka wygląda na zadowoloną.

 

Z drugiej strony jednak, ponoć odkąd poznali się we wrześniu na premierze okularów Paprocki&Brzozowski, są nierozłączni. Patrząc na to, to i tak stosunkowo późno doszło do zapoznania z córką i synem Borkowskiego.

Wróżycie sukces temu związkowi 59-letniego Borkowskiego i 36-letniej Koziejowskiej? Może niebawem wymieni ją na jeszcze młodszy model? W końcu sam niedawno przyznał, że "jak brać, to nie z second handu". Tym samym kobietami "z drugiej ręki" określił dojrzałe panie.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Jacek Borkowski walczy o dzieci z rodziną zmarłej żony. Siostrę oskarża o kradzież. "Zabrała..."

Więcej o: