Wesele Martyniuka było huczne. Ale jakim samochodem podjechali pod kościół! To była wspaniała limuzyna

Mówi się, że wesele syna Zenona Martyniuka kosztowało, bagatela, milion złotych. Widać było, że niczego sobie nie żałują już w chwili, kiedy Martyniuk junior zajechał pod kościół z wybranką czerwoną limuzyną.

Zenon Martyniuk jest już dumnym teściem, jego syn Daniel ożenił się w sobotę 6 października z młodziutką Eweliną. Pod kościół zajechali czerwonym, zabytkowym  mercedesem.

Syn Martyniuka w zabytkowej limuzynie

Daniel Martyniuk jest znany z miłości do motoryzacji. Dlatego też w prezencie ślubnym od taty dostał auto warte 450 tys. złotych. Niemniej to nie ono robiło na gościach weselnych takie wrażenie.

Pan młody i panna młoda podjechali pod kościół bowiem pięknym, czerwonym Cadillaciem Eldorado. Obstawiamy na podstawie zdjęć, że to model Convertible z lat 70. Za granicą modele z tej dekady kosztują po 16. tys. dolarów czyli około 65 tysięcy złotych. Zdarzają się jednak i dużo droższe egzemplarze. Ale wyglądał wspaniale! 

>>>Syn Martynika podjechał pod kościół zabytkową limuzyną. ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Potem tą samą czerwoną limuzyną młodzi pojechali na weselisko na 250 osób, gdzie m.in. zaserwowali gościom płonącego świniaka i fontannę z płynną czekoladą. Na imprezie śpiewał Martyniuk senior oraz lider zespołu Weekend. Tego wesela długo nie da się zapomnieć. 

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (43)
Wesele Martyniuka było huczne. Ale jakim samochodem podjechali pod kościół! To była wspaniała limuzyna
Zaloguj się
 • Gość: Bogaczka

  Oceniono 21 razy 13

  Mają to wydają. Gdybym ja miala takie pieniądze to tez bym wystawiła weselicho takie że wszystkim oczy na wierzch by wyszły. Nie ma większych buraków od osób które hejtują z zawiści bo ktoś ma więcej od was. Ciekawe co wy byście zrobili gdyby na waszym koncie były setki tysięcy, z pewnością woda sodowa by wam odbiła. Zenek Martyniuk nigdy nie obnosił się ze swoim bogactwem, nie uważał się za kogoś lepszego, a że synowi odstawił na wysokim poziomie to juz same złośliwości ... czysta zawiść w buraczanych łbach.

 • hipis3308

  Oceniono 32 razy 10

  Żeby nie wiem jakie, pieniądze wydali na ślub i wesele, to i tak przez to, wiejskie buraki kultury nie nabędą. Wystarczyło tylko popatrzeć na matkę Daniela Martyniuka, jak usiadła rozwalona na pierwszej ławce od ołtarza, odsłaniając prawie do pachwiny gołą nogę. Podobnie z panną młodą, z prawie całymi na wierzchu powiększonymi cycami. Gdyby tam byli prawdziwi kapłani, toby uwagę, że tak nie wypada zwrócili, ale gdy pewnie Martyniuk dał ze 20 tys, to mordy powkładali w kubeł.

 • marco35

  Oceniono 9 razy 7

  Wszystko pasuje i się spina. Wieś tańczy i śpiewa.

 • Gość: Kat

  Oceniono 10 razy 6

  Ot,typowe wiejskie wesele,jakich wiele w tym kraju.

 • strach_sie_bac

  Oceniono 8 razy 6

  Laska ma 19 lat, lasek 29. Na pewno to wielka miłość a za rok lub dwa rozwód i "nie opuszczę cię aż do śmierci" pójdzie się yebać :D

 • s.pietrzko

  Oceniono 7 razy 5

  Czego oczekujecie. Odpust przepełniony groteska

 • qqbek

  Oceniono 6 razy 4

  Typowe wiejskie wesele, nie wiem po co się trzeci dzień spinać?
  "Zastaw się i postaw się" jest? - Jest!
  "Faszyn from Raszyn" jest? - Jest!
  Grube baby w obcisłych kieckach są? - Są!

  Spektakl grany w setkach odsłon we wsiowych kościołach co sobotę.
  Tutaj zdziwienie budzi co najwyżej fakt, że na ojcu panny młodej garnitur leży dobrze... na reszcie typowo (tj. może za dwa pokolenia będzie dobrze).

 • AK 80

  Oceniono 8 razy 4

  I jeszcze ślub kościelny w otoczeniu bandy zboczencow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX