Dopiero co urodziła, a już zachwyca figurą. Aktorka i żona znanego muzyka powróciła na salony w wielkim stylu

Zuzanna Grabowska dawno nie była widziana na czerwonym dywanie. Teraz żona Pawła Domagały wróciła na salony w wielkim stylu.

Zuzanna Grabowska i jej mąż Paweł Domagała pojawili się na czwartkowej premierze komedii romantycznej "Serce nie sługa" w reżyserii Filipa Zylbera.

Na premierze zachwyciła nie tylko stylizacja córki Andrzeja Grabowskiego, ale także jej fenomenalna figura. A przecież aktorka niedawno zastała mamą, o czym poinformowała pod koniec września tego roku.

ZUZANNA GRABOWSKA NA PREMIERZE "SERCE NIE SŁUGA". ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Zuzanna Grabowska na czerwonym dywanie pojawiła się w zielonej sukience w kolano, z mocno wyciętym dekoltem w kształcie litery "V". Odcinana w pasie kreacja pięknie się układała, a Grabowska prezentowała się fantastycznie.

Widać, że aktorka w ekspresowym tempie wróciła do formy po ciąży. 

Zuzanna Grabowska: kariera

Zuzanna Grabowska jest aktorką teatralną i filmową. Zadebiutowała w 1999 roku epizodem w "Świecie według Kiepskich". Szerszej publiczności znana jest z ról w takich produkcjach, jak: "Na Wspólnej", "Czas honoru", "Pitbull. Niebezpieczne kobiety", czy "Planeta singli". Obecnie jest aktorką Teatru na Woli w Warszawie.

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.