"Obrzydliwość! Właścicielka bez wstydu". Takiej krytyki po "Kuchennych rewolucjach" dawno nie było. Skończyło się fiaskiem

"Kuchenne rewolucje". Tym razem Magda Gessler zawitała do Wrocławia do marokańskiej restauracji "Alladin's". Niestety, nie udało się. Jak informują fani programu, lokal jest już zamknięty.

"Kuchenne rewolucje". "Alladyn's" miał być jedną z ulubionych restauracji mieszkańców Wrocławia. W samym sercu miasta, tuż przy Rynku, miał zachęcać orientalnymi zapachami dobiegającymi z kuchni. Tymczasem długa historia lokalu, która rozpoczęła przygoda z kebabem i którą zachwiała zmiana właściciela, sprawiła, że "Alladyn's" zamiast być miejscem pełnym klientów, od dawna świeci pustkami. 

"Kuchenne rewolucje" w restauracji "Alladyn's" we Wrocławiu

Kasia i Marek, którzy przez trzydzieści lat pracowali w zakładzie poprawczym, w pewnym momencie poczuli, że przyszedł czas na zmiany, a wraz z nimi - nowy biznes. Nowi właściciele, bez doświadczenia w gastronomii, postawili na załogę, która już wcześniej pracowała w lokalu. Szefową kuchni została najbardziej doświadczona kucharka. Menu także pozostało bez zmian - w "Alladyn's" miała rządzić kuchnia marokańska, choć nikt z załogi nie znał jej smaków. 

 

Zaglądali tu tylko nieliczni studenci, którzy traktowali to miejsce jako pub z shishą, w którym można zjeść kebaba. Magda Gessler przybyła w to miejsce z pomocą, jednak... skończyło się fiaskiem. Tak krytycznych komentarzy do odcinka "Kuchennych Rewolucji" dawno nie było. Przede wszystkim dostało się właścicielce lokalu. 

Właścicielka to najgorsza syfiara. Od wielu, wielu rewolucji, prawdziwy hit! I branie na litość na chodzenie u kulach - czytamy w komentarzach na profilu "KR" na Facebooku.
Właścicielka bez wstydu. Tłumaczenie na poziomie jej inteligencji. Zrobiła z siebie idiotkę. Najbardziej pustym gadaniem. Właściciel wiedział, co ma i głupio się nie odzywał.

Właściciele restauracji 'Alladin's'Właściciele restauracji 'Alladin's' player.pl

Przede wszystkim widzowie (jak i sama Magda Gessler) zwrócili uwagę na wyjątkowy bałagan w restauracji. Pajęczyny i kurz... wszędzie. 

Ale mega syf! W kanałach ściekowych jest czyściej. Obrzydliwość! Od razu widać że nie było sprzątane latami. Co za brudasy. 
Tyle już odcinków było, a restauratorzy nie nauczyli się jeszcze, wołając panią Magdę, że najpierw przed nagraniem trzeba wpuścić ekipę sprzątającą do kuchni, by kichy nie było na całą Polskę, jak to wyemitują.

Magda Gessler w 'Kuchennych rewolucjach'Magda Gessler w 'Kuchennych rewolucjach' Screen / player.pl

Bezczelni właściciele... Naciągaczka i syfiara. Masakra. To będzie gleba tak czy siak.
Ale syf. A tłumaczenie egzaltowanej właścicielki jest żenujące. Gdzie jest sanepid w takich miejscach? - pytali fani programu.
Do tej pani nic nie dociera, wszystko jest "wyolbrzymiane".
Takiego syfu jeszcze chyba nie było w żadnym z odcinków...

Kadr z 'Kuchennych rewolucji'Kadr z 'Kuchennych rewolucji' player.pl

Co ta baba pieprzy. Ona myślała, że Gesslerowa wpadnie, zrobi za nią i ona będzie siedzieć i pachnieć? Syf jak cholera, lenistwo i charakterek właścicieli to jest żenada fest! Nawet pomimo rewolucji chyba bym jednak nie poszła, żeby spróbować marokańskiej kuchni właśnie tam. Ktoś, kto nie trzymał porządku wcześniej, to zawsze będzie syfił. Mimo rewolucji - lokal na nie.

Wygląda na to, że pomimo "rewolucji" lokal nie wyszedł na prostą. Komentujący zauważyli, że lokal jest już zamknięty.

Przechodziłem obok niedawno. Tej knajpy już nie ma.
Zamknęli już ten burdel - czytamy. 

A wy, oglądaliście ten odcinek? Jak wasze wrażenia?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.