Kate Moss przez lata była bardzo chuda. Teraz przybrała na wadze i wygląda świetnie [NOWE ZDJĘCIA]

Kate Moss przez lata była bardzo szczupła. Odkąd nie jest już tak aktywna w modelingu, jej sylwetka się zmienia. Na nowych fotografiach widać, że 44-letnia gwiazda nieco przytyła i... nigdy nie wyglądała tak dobrze!

Kate Moss często eksponowała swoje ciało, brała również udział w nagich sesjach zdjęciowych. Modelka zawsze była niezwykle szczupła, jednak na najnowszych zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, że Moss się zaokrągliła. Dodatkowe kilogramy jednak jej nie zaszkodziły, wprost przeciwnie.

Kate Moss w bikini

Kate Moss, jej 16-letnia córka Lila oraz chłopak Nikolai von Bismarck wypoczywali w Saint Tropez. Podczas tego wypadu do Francji 44-letnia modelka korzystała z pięknej pogody, dlatego też w skąpym bikini opalała się na jachcie. To właśnie wtedy przyłapali ją paparazzi. 

KATE MOSS W BIKINI - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Te najnowsze zdjęcia Moss udowadniają, że sylwetka modelki zmieniła się od czasów, kiedy brylowała na wybiegach mody. Moss nabrała trochę ciała i trzeba przyznać, że ta metamorfoza pozytywnie na nią wpłynęła. Dzięki kilku dodatkowym kilogramom wygląda zdrowiej i bardziej kobieco. 

AG