"Ameryka Express". Mateusz agresywny wobec Pameli! "Nie świeć d*pą!". Tak ostro w tym programie jeszcze nie było

"Ameryka Express". W piątym odcinku show Mateusza Janusza poniosły emocje. Uczestnik rzucił się na dziewczynę zarzucając jej, że jest ubrana zbyt kuso.

"Ameryka Express". Ten odcinek dostarczył widzom sporą dawkę emocji. Zaczęło się od niespodzianki dotyczącej nowego partnera Magdy Steczkowskiej. Przypomnijmy, że w minionym tygodniu piosenkarka i jej mąż byli ostatni na mecie, a co za tym idzie - przegrali wyścig. Agnieszka Woźniak-Starak dała jednak Magdzie szansę i zapowiedziała, że zostaje w programie, jednak z nowym towarzyszem. Mąż gwiazdy wrócił do domu. Dopiero w dzisiejszym odcinku okazało się, że nowym partnerem Steczkowskiej została Katarzyna Meller, która pożegnała się z show dwa tygodnie temu.

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - kłótnia

Jednak największym i zdecydowanie najmniej pozytywnym zaskoczeniem było to, co wydarzyło się na ostatniej prostej wyścigu. Przykra sytuacja miała miejsce między Pamelą Stefanowicz a Mateuszem Januszem.

Kiedy "Fit Loversi" podróżowali autobusem, Pamela postanowiła porozmawiać z pasażerami by dowiedzieć się, jak dotrzeć do celu.

Idę na zapytki, ok? - zapytała Mateusza.

Po chwili uczestniczka rozmawiała już z dwoma mężczyznami, a wszystkiemu przyglądał się jej partner. Jak się okazało, zazdrosny partner.

'Ameryka Express''Ameryka Express' fot.Ameryka Express

Spodziewałem się, że reakcja na Pamelę w tym kraju będzie ciekawa. Kiedyś byłem strasznie zazdrosny. Ale już nie pamiętam tego - wyznał przed kamerą.

Jak się jednak okazało, Mateusz chyba nie do końca poradził sobie z zazdrością.

Kiedy Pamela wróciła do partnera, ten w pierwszej kolejności zwrócił jej uwagę na strój:

Pamiętaj, że jesteś w sukience, mordo - wyznał.
No i co, i fajnie. Dobra stylizacja do dobrej gry. - odpowiedziała.

Ten żart chyba nie rozbawił Mateusza. Mężczyzna po chwili rzucił się na swoją partnerkę, odepchnął ją i krzyknął:

Pamela, nie świeć d*pą!

'Ameryka Express''Ameryka Express' fot.Ameryka Express

Youtuberka była w szoku. Prawdopodobnie nie spodziewała się takiego zachowana ze strony partnera.

Koniec imprezy, kochani...

Mateusz jednak się nie poddawał i bez przerwy prosił Pamelę aby siadła z drugiej strony i schowała się za plecakiem. Tym razem spokojniej.

Mateusz tłumaczy swoje zachowanie

A jak swoje agresywne zachowanie wytłumaczył Mateusz?

Ten dzień był bardzo ciężki (...) W tym programie jesteśmy poddawani testom. Tutaj są emocje i sytuacje, których nie da się przewidzieć. Człowiek, który to ogląda może do końca tego nie zrozumieć. A mimo wszystko staramy się dbać o to, żeby było ok.
Mamy takie chwile napięcia, ale zaraz potem przypominamy sobie, że to jest zabawa i nie ma co się tak stresować - dodała Pamela.

A Wy co sądzicie o tej sytuacji? Dla nas było to co najmniej dziwne...

KS