"Ameryka Express". Mateusz agresywny wobec Pameli! "Nie świeć d*pą!". Tak ostro w tym programie jeszcze nie było

"Ameryka Express". W piątym odcinku show Mateusza Janusza poniosły emocje. Uczestnik rzucił się na dziewczynę zarzucając jej, że jest ubrana zbyt kuso.

"Ameryka Express". Ten odcinek dostarczył widzom sporą dawkę emocji. Zaczęło się od niespodzianki dotyczącej nowego partnera Magdy Steczkowskiej. Przypomnijmy, że w minionym tygodniu piosenkarka i jej mąż byli ostatni na mecie, a co za tym idzie - przegrali wyścig. Agnieszka Woźniak-Starak dała jednak Magdzie szansę i zapowiedziała, że zostaje w programie, jednak z nowym towarzyszem. Mąż gwiazdy wrócił do domu. Dopiero w dzisiejszym odcinku okazało się, że nowym partnerem Steczkowskiej została Katarzyna Meller, która pożegnała się z show dwa tygodnie temu.

Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz - kłótnia

Jednak największym i zdecydowanie najmniej pozytywnym zaskoczeniem było to, co wydarzyło się na ostatniej prostej wyścigu. Przykra sytuacja miała miejsce między Pamelą Stefanowicz a Mateuszem Januszem.

Kiedy "Fit Loversi" podróżowali autobusem, Pamela postanowiła porozmawiać z pasażerami by dowiedzieć się, jak dotrzeć do celu.

Idę na zapytki, ok? - zapytała Mateusza.

Po chwili uczestniczka rozmawiała już z dwoma mężczyznami, a wszystkiemu przyglądał się jej partner. Jak się okazało, zazdrosny partner.

'Ameryka Express''Ameryka Express' fot.Ameryka Express

Spodziewałem się, że reakcja na Pamelę w tym kraju będzie ciekawa. Kiedyś byłem strasznie zazdrosny. Ale już nie pamiętam tego - wyznał przed kamerą.

Jak się jednak okazało, Mateusz chyba nie do końca poradził sobie z zazdrością.

Kiedy Pamela wróciła do partnera, ten w pierwszej kolejności zwrócił jej uwagę na strój:

Pamiętaj, że jesteś w sukience, mordo - wyznał.
No i co, i fajnie. Dobra stylizacja do dobrej gry. - odpowiedziała.

Ten żart chyba nie rozbawił Mateusza. Mężczyzna po chwili rzucił się na swoją partnerkę, odepchnął ją i krzyknął:

Pamela, nie świeć d*pą!

'Ameryka Express''Ameryka Express' fot.Ameryka Express

Youtuberka była w szoku. Prawdopodobnie nie spodziewała się takiego zachowana ze strony partnera.

Koniec imprezy, kochani...

Mateusz jednak się nie poddawał i bez przerwy prosił Pamelę aby siadła z drugiej strony i schowała się za plecakiem. Tym razem spokojniej.

Mateusz tłumaczy swoje zachowanie

A jak swoje agresywne zachowanie wytłumaczył Mateusz?

Ten dzień był bardzo ciężki (...) W tym programie jesteśmy poddawani testom. Tutaj są emocje i sytuacje, których nie da się przewidzieć. Człowiek, który to ogląda może do końca tego nie zrozumieć. A mimo wszystko staramy się dbać o to, żeby było ok.
Mamy takie chwile napięcia, ale zaraz potem przypominamy sobie, że to jest zabawa i nie ma co się tak stresować - dodała Pamela.

A Wy co sądzicie o tej sytuacji? Dla nas było to co najmniej dziwne...

KS

Więcej o:
Komentarze (59)
"Ameryka Express". Mateusz agresywny wobec Pameli! "Nie świeć d*upą!"
Zaloguj się
 • marini2

  Oceniono 42 razy 38

  Goście czyli ci cali fitlovers od zdrowego trybu życia i od ćwiczeń na siłce.Na siłce pewnie wymiatajà,potem odtłuszczone mleko i białko.Ciała piękne bo bez grama tłuszczyku,wyrzeźbione.Ale w prawdziwym życiu przegrywają nawet z opasłym Karolakiem,bo nagle się okazuje że brakuje powera,że zmęczeni, że to że tamto.Węglowodany rządzą!

 • prawdziwy.polak.patriota

  Oceniono 42 razy 28

  Mateusz to prawdziwy Polak. Następnym etapem będzie prawdopodobnie rasowy wpie...spuszczony Pameli. Życie jest pełne emocji i jeżeli to nie jest pierwszy lub to się powtórzy, to dziewczyna powinna sobie gościa odpuścić.

 • Gość: A

  Oceniono 28 razy 26

  A mnie bardziej dziwi po co ona jest z taką tępą dzidą jak ten cały Mateusz. Koleś nawet nie wie co to iguana. Dzieci z przedszkola chyba to wiedzą. Ona z wyglądu sprawia wrażenie pustej lali, ale jak się okazuje jest zupełnie inaczej i gdyby nie ona to ten tłumok zgubił by się po 2 kilometrach. Chyba nadaje się tylko do noszenia plecaka.

 • mp102

  Oceniono 23 razy 21

  Niestety, ale widać, że życie, a internet to dwie różne sprawy,. W internecie nawet przy dziennym filmiku parominutowym można sobie spijać z dzióbków i robić same ochy i achy jak jest wspaniale. A potem przy wyłączonych kamerach już w normalnym życiu zawsze przychodzą takie momenty i kwestia jak sobie z nimi para radzi. Dla mnie nie sam tekst był nie do przyjęcia, ale trochę sposób wypowiedzi, a przede wszystkim odepchnięcie.

 • Gość: ggg

  Oceniono 14 razy 12

  Bo liczy się kasa i biznes. Strach pomyśleć co się dzieje bez kamer. Taki Lovers z niego. Bleee 😲.

 • Gość: jls

  Oceniono 11 razy 9

  Pato Lovers. 😈

 • Gość: Malwina_Struś

  Oceniono 22 razy 8

  Jej ciało to może nim rozporządzać jak chce gnoju!!!!!!!!!!1

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX