Janachowska udowodnia, że Panny Młode w rozmiarze XXL też jest sexy! Wyglądają jak "milion dolarów"

Izabela Janachowska w TLC prowadzi nowy program ślubny "Panny młode ponad miarę". Pomoże w nim przyszłym żonom, które niekoniecznie mają figurę modelki w wyborze wymarzonej kreacji. Widzieliśmy pierwszy odcinek i jesteśmy zachwyceni!

Przygotowania do ślubu powinny być czystą przyjemnością. Przyszłe panny młode szczególną wagę przykładają zwłaszcza do wyboru tej jednej, jedynej wymarzonej kreacji, w której wystąpią podczas najważniejszego dnia w ich życiu. Czy zawsze wszystko idzie gładko? Okazuje się, że wiele kobiet o pełniejszych kształtach przechodzi dreszcz na myśl o wizycie w salonie sukien ślubnych.

W większości z nich można znaleźć jedynie małe rozmiary i kroje leżące dobrze głównie na szczupłej sylwetce. Co robić? Przecież każda panna młoda chce wyglądać pięknie i czuć się wyjątkowo w dniu swojego ślubu. W takiej sytuacji zawsze można liczyć na ekspertkę Izabelę Janachowską, która na tę niezwykłą okazję ubrała już setki narzeczonych.

"Panny Młode ponad miarę" - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

W swoim nowym programie udowodni wszystkim, że prawdziwe piękno nie zna rozmiaru. Pokaże jaki krój sukienki jest najlepszy dla kobiet z krągłościami,
tych o nieproporcjonalnych kształtach czy takich, których atutem nie jest wąska talia. Jej nowy program to skarbnica wiedzy nie tylko dla przyszłych żon, ale także dla wszystkich kobiet, które nie do końca wiedzą jakie ubranie może podkreślić ich atuty.

Premiera programu odbyła się w miniony wtorek, 2 października o godzinie 21:30. Oglądaliście? Jak wasze pierwsze wrażenia?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

MM

Więcej o: