Operacje plastyczne zniszczyły twarz Donatelli Versace. Teraz projektantka poddała się kolejnym i wygląda... dużo lepiej!

Donatella Versace przeszła kolejną metamorfozę, tym razem korzystną. Projektantka na najnowszych zdjęciach wygląda zaskakująco dobrze.

Donatella Versace przeszła w swoim życiu niejedną operację plastyczną. Niestety liczne interwencje chirurgów nie poprawiły wyglądu projektantki. Wprost przeciwnie - postarzyły ją i sprawiły, że zaczęła wyglądać nienaturalnie. 

Twarz Donatelli Versace do niedawna była idealnym dowodem na to, że nic w nadmiarze nie jest zdrowe, zwłaszcza operacje plastyczne i zabiegi z wykorzystaniem botoksu. 

Donatella Versace inwestuje w nowy wizerunek

Teraz Donatella Versace wygląda jednak dużo lepiej. Na Instagramie projektantki pojawiły się zdjęcia, na których prezentuje się dużo korzystniej niż jeszcze kilka miesięcy temu. 

DONATELLA VERSACE PO OSTATNIEJ PRZEMIANIE. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Wygląda na to, że siostra tragicznie zmarłego projektanta mody niedawno zoperowała sobie nos i pomniejszyła usta. Wydaje się również, że Donatella Versace delikatnie poprawiła podbródek, który stał się nieco bardziej pociągły. 

Na zmiany te zwraca również znana w mediach społecznościowych lekarka specjalizująca się w medynie estetycznej - Anna Adamczyk

 

Dużą rolę odegrał też nieco delikatniejszy makijaż oczu. Wszak ciężkie i ciemne powieki to od lat jeden ze znaków rozpoznawczych wiceprezes domu mody Versace. 

A wam jak podoba się Donatella Versace w nowej odsłonie?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.