Kasia Tusk pije herbatę dla kobiet w ciąży! To nie wszystko. Jej sylwetka się zmieniła

W sierpniu tego roku media obiegła informacja, że Kasia Tusk i jej wieloletni partner, Stanisław Cudny, są już małżeństwem. Czyżby przyszła pora na kolejny krok w ich związku? Blogerka pije herbatę dla kobiet w ciąży.

W ostatnim czasie polski show-biznes żył tajemniczym ślubem Kasi Tusk i Stanisława Cudnego. W połowie sierpnia dziennikarze "SE" na zdjęciach paparazzi pary dopatrzyli się obrączki na palcu partnera córki polityka, po czym jej ukochany potwierdził te doniesienia.

Warto wspomnieć, że blogerka to wyjątkowo rodzinna osoba.

Domowe jedzenie to coś, co doceniam ostatnio w szczególny sposób. Tym bardziej cieszę się więc na ten weekend – moi rodzice (…) w końcu spędzą z nami weekend. A to oznacza, że można już szykować brzuchy na najlepszego pieczonego indyka na świecie - pisała swego czasu na blogu Tusk. 

Kasia Tusk w ciąży?

Czyżby córka polityka planowała powiększenie grona najbliższych? Na jej blogu pojawił się bowiem post, w którym zachwala ona zalety herbaty dla kobiet w ciąży!

Nareszcie znalazłam zieloną herbatę, która mi smakuje (…). Dzięki znikomej zawartości kofeiny kukicha (tak się nazywa owy napar – przyp. red.) świetnie nadaje się do picia dla dzieci, kobiet w ciąży i o późnych porach dnia - donosi Kasia Tusk. 

To, co zwróciło naszą uwagę to także fakt, że ostatnie modowe wybory Tusk to ubrania wyjątkowo oversize'owe - obszerne swetry i sukienki.

 

Myślicie, że coś jest na rzeczy?

Kasia Tusk - kim jest jej mąż?

Stanisław Cudny jest bratem jej przyjaciółki Zosi, z którą córka premiera stworzyła bloga. Skończył architekturę i jest przedsiębiorczym mężczyzną. Od kilku lat wraz z kolegą prowadzi własną firmę, która produkuje listwy podłogowe. Odpowiedzialny jest tam za produkcję i technologie.

Z Kasią Tusk poznali się w liceum, jednak zakochali się w sobie dopiero kilka lat później. Od 2008 roku tworzą szczęśliwą parę. Zaręczyli się pięć lat temu i od tego momentu regularnie pojawiały się w mediach informacje o ich ślubie. Unikają mówienia publicznie o swoim uczuciu, jednak Kasi Tusk zdarzało się czasami napisać coś o ukochanym na swoim blogu:

Mój chłopak bronił się rękoma i nogami, gdy usłyszał, że wypożyczyłam dla nas piękny francuski dramat obyczajowy. Tym cenniejsze były dla mnie jego mokre oczy po zakończeniu filmu i stwierdzenie, że chętnie obejrzy go jeszcze raz - pisała o filmie "Po prostu razem" w sierpniu 2011.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

MM