Są plotki, że to Agnieszka Mrozińska zagra Annę Przybylską. Mamy nadzieję, że to żart

Agnieszka Mrozińska zagra Annę Przybylską? W sieci aż huczy od plotek. Wygląda jednak na to, że wytworzyła je sama zainteresowana, udzielając wywiadu dla portalu "Newseria Lifestyle".

Film o życiu Anny Przybylskiej zapowiadany jest od dawna. Miał być on hołdem dla zmarłej w 2014 roku aktorki. Radosław Piwowarski, uznawany za jednego z ojców jej sukcesu, zapowiedział produkcję "Gwiazdy" krótko po śmierci aktorki. W porozumieniu z jej rodziną powstał scenariusz i pozostała tylko kwestia obsady. Następnie pojawiły się plotki, że produkcja filmu została wstrzymana przez rodzinę i agentkę aktorki, jednak teraz temat ten znów wrócił na języki.

Agnieszka Mrozińska zagra Annę Przybylską?

Wszystko za sprawą ostatniego wywiadu Agnieszki Mrozińskiej dla agencji "Newseria Lifestyle". Ta wyznała wówczas, że rola Ani to jej największe zawodowe marzenie. 

Jest jedna rola, która mi się marzy. Chciałabym zagrać Anię Przybylską. Mam nadzieję, że powstanie o niej film, bo od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna i z charakteru, i z głosu, dla niektórych też wizualnie. Wizualnie trudno jest mi się porównywać, bo była dla mnie przepiękną kobietą, więc bardzo mi miło, jeżeli ktokolwiek mnie do niej porównuje, więc to jest takie moje największe marzenie, żeby ją zagrać – mówiła agencji Newseria Lifestyle Agnieszka Mrozińska.

Agnieszka Mrozińska - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Jej wyznanie wydaje się być nieco szokujące. Porównywanie się do tak wielkiej polskiej artystki to nie lada odwaga. Sama Mrozińska bowiem nie ma jeszcze na swoim koncie żadnej wybitnej roli. Do tej pory mogliśmy zobaczyć ją w zaledwie dwóch serialach: "Barwy Szczęścia" oraz w "Na dobre i na złe". O wiele częściej niż na ekranie widujemy ją za to na warszawskich salonach u niejakiego Alexa Caprice'a. Ta para z pewnością ma parcie na szkło! Z oceną talentu się wstrzymamy. Myślicie, że ma szansę na otrzymanie roli Ani?

MM

Więcej o:
Komentarze (44)
Agnieszka Mrozińska zagra Annę Przybylską? Mamy nadzieję, że to żart
Zaloguj się
 • Gość: .,kjhbgvc

  Oceniono 30 razy 28

  Przybylska była ładna miła i coś tam grała na koniec zmarła na raka .Przykra historia straszna dla rodziny ale takich jest tysiące. Po co robić o tym film? Pojęcia nie mam

 • Gość: ada

  Oceniono 18 razy 16

  A Gabriela Kownacka, Malgorzata Braunek, Daria Trafankowska,Krystyna Feldman (!), aktorki o wybitnym dorobku aktorskim, dlaczego akurat Przybylska?? j

 • Gość: Ewa

  Oceniono 17 razy 15

  Z całym szacunkiem - ale nazwanie A.Przybylskiej tak wielką aktorką to jest tak wielkie nadużycie...

 • Gość: Gd tj

  Oceniono 12 razy 10

  Była piękną kobietą, matką, żoną, ale aktorką była kiepską. Więc hołd lepiej oddać prawdziwym artystom.

 • elenita

  Oceniono 9 razy 9

  Nie znam pani Agnieszki, ale rzeczywiście jest podobna. I przestańcie histeryzować z Anną Przybylską. Ona była gwiazdą, nie wielką aktorką.

 • liloo3

  Oceniono 6 razy 6

  Dziewczyna mówi, że jej największym marzeniem jest zagrać Annę Przybylską i że INNI ją porównują do Przybylskiej. Moim zdaniem jest podobna, nawet głos ma lekko zachrypnięty.

 • Gość: Krysiaanna

  Oceniono 2 razy 2

  Skoro ktos chce zrobic film o Ani i ma taka potrzebe to po co mu bronic. Anka byla swoja dziewczyna wiele babeczek by tak chciało wygladać .Miała fajnego faceta fajne dzieci....smutne zakonczenie zycia.Przeciez powstał film o Agacie Mruz i co ...bardzo bolał fakt ze powstał film. Jak ktos chce zrobic film o innych niezyjacych osobach niech sobie zrobi swoj film.Anka była miła bardzo ja lubiłam oczywiscie jej nie znałam ale z przyjemnoscia ogladam filmy z jej udzialem.Anka byla jedyna w swoim rodzaju ...nie musicie ludzie wciaz jadem tryskac po co?

 • Gość: jola

  Oceniono 1 raz 1

  wiele mlodych ludzi umiera i nikt nie robi z tego wow. Przybylska byla normalna aktorka i raczej nie ma podstaw by o niej robic film. o Danucie szaflarskiej czy innych wybitnych aktorach to rozumiem ale o niej. Nie rozumiem tego calego zamieszania.

 • Gość: OLA

  Oceniono 1 raz 1

  Ania była wyjątkową osobą,miała taką naturalność w sobie i właśnie dlatego o niej film.Była inna niż wszyscy-jedyna w swoim rodzaju.Przeczytajcie o niej książkę -zobaczycie.Uwielbiałam na nią patrzeć i jej słuchać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX