Są plotki, że to Agnieszka Mrozińska zagra Annę Przybylską. Mamy nadzieję, że to żart

Agnieszka Mrozińska zagra Annę Przybylską? W sieci aż huczy od plotek. Wygląda jednak na to, że wytworzyła je sama zainteresowana, udzielając wywiadu dla portalu "Newseria Lifestyle".

Film o życiu Anny Przybylskiej zapowiadany jest od dawna. Miał być on hołdem dla zmarłej w 2014 roku aktorki. Radosław Piwowarski, uznawany za jednego z ojców jej sukcesu, zapowiedział produkcję "Gwiazdy" krótko po śmierci aktorki. W porozumieniu z jej rodziną powstał scenariusz i pozostała tylko kwestia obsady. Następnie pojawiły się plotki, że produkcja filmu została wstrzymana przez rodzinę i agentkę aktorki, jednak teraz temat ten znów wrócił na języki.

Agnieszka Mrozińska zagra Annę Przybylską?

Wszystko za sprawą ostatniego wywiadu Agnieszki Mrozińskiej dla agencji "Newseria Lifestyle". Ta wyznała wówczas, że rola Ani to jej największe zawodowe marzenie. 

Jest jedna rola, która mi się marzy. Chciałabym zagrać Anię Przybylską. Mam nadzieję, że powstanie o niej film, bo od 6 roku życia słyszę, że jestem do niej podobna i z charakteru, i z głosu, dla niektórych też wizualnie. Wizualnie trudno jest mi się porównywać, bo była dla mnie przepiękną kobietą, więc bardzo mi miło, jeżeli ktokolwiek mnie do niej porównuje, więc to jest takie moje największe marzenie, żeby ją zagrać – mówiła agencji Newseria Lifestyle Agnieszka Mrozińska.

Agnieszka Mrozińska - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Jej wyznanie wydaje się być nieco szokujące. Porównywanie się do tak wielkiej polskiej artystki to nie lada odwaga. Sama Mrozińska bowiem nie ma jeszcze na swoim koncie żadnej wybitnej roli. Do tej pory mogliśmy zobaczyć ją w zaledwie dwóch serialach: "Barwy Szczęścia" oraz w "Na dobre i na złe". O wiele częściej niż na ekranie widujemy ją za to na warszawskich salonach u niejakiego Alexa Caprice'a. Ta para z pewnością ma parcie na szkło! Z oceną talentu się wstrzymamy. Myślicie, że ma szansę na otrzymanie roli Ani?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.