Uczestnicy "Top Model" wzięli udział w nagiej sesji zdjęciowej. To zbliżyło pewną dwójkę. Będzie romans w programie?

W "Top Model" uczestnicy zmierzyli się z jednym z najtrudniejszych zadań. Za nimi naga sesja zdjęciowa. O dziwo, świetnie i bez problemów, poradzili sobie z zadaniem.

W programie "Top Model" aż roiło się od znanych osób. Zawitała blogerka  Red Lipstick Monster, która pomogła z zadaniem "unboxing", czyli rozpakowywanie paczek. Był też Quczaj, który przeprowadził morderczy trening. Zawitali też aktorzy: Michał Mikołajczak, a także Maria Konarowska.

"Top Model" - naga sesja

Jednak największym wyzwaniem dla uczestników była naga sesja zdjęciowa. To zadanie pojawia się w każdej edycji show, i w każdej budzi wiele emocji i stresu. Za zdjęcia odpowiadała Sonia Szóstak. Podczas tego zadania wspierała ich Anja Rubik, która ma na swoim koncie niejedną nagą sesję. 

Z zadania zostało zwolnionych dwóch uczestników, którzy nie musieli całkowicie się rozbierać. To Sophie i Michał, którzy są niepełnoletni.

Tata zabije mnie za tą sesję! - śmiała się Żaklina.

Uczestnicy wyjątkowo dobrze i bez większych problemów poradzili sobie z sesją. Rozbierana sesja zbliżyła też pewną dwójkę. Daria spędziła wieczór z Szymonem, który spodobał jej się już od momentu, w którym się poznali. Czyżby w programie szykował się pierwszy romans uczestników?

Jest trochę dziwna, ale bardzo autentyczna - wyznał Szymon.

'Top Model''Top Model' screen/'Top Model'

Z programem pożegnała się Natalia. Była Waszą faworytką?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>