Lekarze opowiadali w "DD TVN" o leczeniu migreny. Rusin podsumowała wywiad żartem. Zrobiło się niezręcznie

Neurolog i chirurg plastyczny opowiadali w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN" o innowacyjnym sposobie leczenia migreny botoksem. Kinga Rusin podsumowała rozmowę żartem, który nie wszystkim może wydać się śmieszny.

Niedzielne wydanie "Dzień Dobry TVN" nie należało do najszczęśliwszych dla pary prowadzących: Kingi Rusin i Piotra Kraśki. Za swoją mało profesjonalną rozmowę z Agnieszką "Frytką" Frykowską zostali mocno skrytykowani przez widzów. Tłumaczenia Kingi, które opublikowała na Instagramie, nie brzmiały przekonująco. To jednak nie była jedyna wpadka tego dnia.

Do studia "Dzień Dobry TVN" zaproszono neurologa i chirurga plastycznego, którzy opowiadali o innowacyjnym leczeniu migreny botoksem. Metoda, o której opowiadali jest już rozpowszechniona w USA i stanowi ratunek dla osób, którym leczenie farmakologiczne nie przynosi pożądanej ulgi w bólu. W Polsce to metoda wciąż bardzo mało popularna i niestety droga. 

Obawiam się, że po naszym spotkaniu niektóre panie po operacjach plastycznych będą mówiły, że leczyły migrenę - śmiała się Rusin. 
Tak to się zaczęło - odpowiedział dr Michał Charytonowicz.

Wtedy Rusin spoważniała:

Tak to się zaczęło, to był skutek uboczny operacji plastycznych - przyznała . 

Ale na tym nie zakończyła. Dorzuciła jeszcze jeden żart:

Jednak okazuje się, że można testować medycynę nie tylko na zwierzętach, ale też na ludziach. 

Goście nie byli raczej rozbawieni:

Dzień Dobry TVNDzień Dobry TVN Dzień Dobry TVN

A Wy?

Kinga Rusin porównała Dominikę Gwit do Danuty Rinn. Po chwili zrobiło się niezręcznie

WJ