Scott Disick chce mieć dziecko z Kourtney Kardashian! Jego obecna dziewczyna, Sofia Riche, wpadła w furię

Scott Disick i Kourtney Kardashian marzą o kolejnym wspólnym dziecku. Sofia Riche wpadła w szał, kiedy poznała plany swojego partnera.

Scott Disick i Kourtney Kardashian rozstali się w czerwcu 2016. Dla obojga była to trudna decyzja i niełatwy okres. Jednak każde próby naprawy związku kończyły się fiaskiem.

Nie wiedziałam, że będę musiała przeżyć zerwanie i cały ten szalony rok. Każdy w swoim życiu inaczej radzi sobie w trudnym czasie. Generalnie nie jestem nerwową osobą, ale łatwo się niepokoję. Jestem też dość wrażliwa i kiedy jest naprawdę źle, nie mogę jeść. Staram się jednak pozostać w zdrowiu - powiedziała w jednym z wywiadów Kardashianka.

Nieco ponad rok później Scott związał się z 19-letnia wówczas Sofią Richie.

Scott Disick chce mieć dziecko z Kourtney Kardashian

Wszystko wskazuje jednak na to, że pomimo nowego związku, relacja Disicka i Kardashian nie poszła w zapomnienie. Jak podaje Hollywood Life, byli kochankowie chcą mieć razem dziecko!

Przypomnijmy, że Scott i Kourtney mają już trójkę dzieci. Jednak jak podaje zagraniczny portal, oboje marzą o kolejnym. W przeciwieństwie do Sofii. 20-latka uważa, że ma jeszcze czas na potomstwo. Nic więc dziwnego, że gwiazda wpadła w furię, kiedy poznała plany swojego partnera.

Sofia wpada w furię, za każdym razem, kiedy Scott wspomina o dziecku z Kourtney. I co najgorsze, on to robi naprawdę często

KS

Więcej o:
Komentarze (4)
Scott Disick chce mieć dziecko z Kourtney Kardashian! Sofia Riche wpadła w furię
Zaloguj się
 • Gość: Tortura

  Oceniono 6 razy 6

  Te wszystkie ich relacje są chore.

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 3

  Też bym wpadła w furię. Biedna dziewczyna z tej Sofii. Życzę jej żeby udało jej się zakonczyć ten chory związek. Takie dupki jak Disick sprawiają, że kobiety najpierw wpadają w ciężką depresję, która kształtuje ich agresywny charakter i klockowatą budowę ciała, a później zostają lesbijkami (macie odpowiedź czemu 80% lesbijek wygląda jak wygląda).

 • Gość: Mucha

  0

  Hahahaha ja bym takiego idiotę zostawiła i nie j sobie robią nawet kolejna 3....chory związek z ten korutney i scotta

 • Gość: hmm sooper co to kardiaszan jakis szaton ???

  Oceniono 2 razy -2

  ??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX