Anna i Robert Lewandowscy na Oktoberfest. Niemiecki dziennik zwrócił uwagę na gest trenerki i uderzył w piłkarza

Anna i Robert Lewandowscy bawili się na Oktoberfest. Na Instagramie pojawiły się ich zdjęcia. Jedno z nich przykuło uwagę niemieckich dziennikarzy.

Anna i Robert Lewandowscy pojawili się w tradycyjnych bawarskich strojach na Oktoberfest. Na Instagramie dodali takie samo zdjęcie. Trenerka trzyma się nim za piersi i puszcza oko do fanów.

Anna i Robert Lewandowscy na Oktoberfest

 
Jak przystało na Oktoberfest... #Munchen #Octoberfest #loveit #annalewandowska #robertlewandowski - napisała u siebie trenerka.
Prost! #oktoberfest - czytamy u "Lewego".

Zdjęcie wykorzystali niemieccy dziennikarze. Skupili się na geście Anny Lewandowskiej i uderzyli w napastnika Bayernu. W dzienniku "Blind" pojawił się artykuł, którego tytuł brzmi:

Przynajmniej Pani Lewandowska ma wszystko pod kontrolą...

W ten sposób nawiązali do piątkowej porażki niemieckiej drużyny. "Lewy" i jego koledzy przegrali na wyjeździe z Herthą Berlin 0:2. Co więcej, nasz kapitan był jednym z najsłabiej ocenionych zawodników przez niemieckie media.

Dziennikarze nie powstrzymali się także od kąśliwego komentarza:

Porażka nie powoduje jednak, że nie można się bawić... - dodali w artykule.

Trzeba przyznać, że nie oszczędzili Roberta... Jednak fanom małżonków bardzo się to zdjęcie podoba i uważają, że widzą na nim "szczęśliwych ludzi, którzy łapią każdą piękną chwilę". A Wy co o tym myślicie? Czy Robert Lewandowski ma prawo do zabawy po tym, jak nie poszło mu na boisku?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.