Joanna Krupa podobno nie ma czasu dla nowego męża. Chodzą plotki, że on czuje się zaniedbany

Joanna Krupa nie tak dawno temu wyszła ponownie za mąż. Choć od uroczystości nie minęły jeszcze nawet pełne dwa miesiące, plotkuje się już o pierwszym kryzysie w związku modelki.

Joanna Krupa prowadzi bardzo intensywne życie zawodowe. W ostatnim czasie modelka nagrywała nowy sezon "Top Model", ma też liczne sesje zdjęciowe. Ponoć jej mąż przez to czyni jej wyrzuty - donosi "Fakt".

Kryzys w nowym małżeństwie Joanny Krupy?

Joanna Krupa jest żoną Douglasa Nunesa od niespełna kilku tygodni, ale podobno już zaczynają się kłócić. Mąż ponoć czuje się odstawiony na boczny tor, bo jego świeżo poślubiona żona za dużo pracuje. "Fakt" relacjonuje sensacyjne doniesienia anonimowego informatora z jej otoczenia:

Mąż ma ciągle pretensje do Dżoany. Dostrzegł ze smutkiem, że małżeństwo nic nie zmieniło i dla niej nadal najważniejsza jest praca.

Wedle słów znajomej modelki Douglas bardzo rzadko widuje swoją żonę, co budzi w nim frustrację. Do tej pory ponoć jeszcze nie byli w podróży poślubnej.

Asia ma teraz dużo projektów zawodowych, ale Douglas kazał jej przemyśleć priorytety, jeśli w przyszłości nadal chce być jego żoną - dodaje informator "Faktu".

Czy te doniesienia są prawdziwe? Trudno nam orzec. Ostatecznie biznesmen wiedział, z kim się żeni. Napięty grafik Joanny nie powinien być dla niego wielką niespodzianką. Wydaje się nam, że raczej nie byłby na tyle samolubny, by wymagać od niej, by np. zrezygnowała z udziału w "Top Model". Mamy więc szczerą nadzieję, że powyższe informację są mocno podkoloryzowane!

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>